Star Trek (2009)

Po tom, co jsem viděl Into the Darkness, musím potvrdit předchozí hodnocení, možná je to i tím, že si divák musí zvykat na nové prostředí, které Abrams vytvořil, ale nutno uznat, po druhém díle mě velice nadchnul a už i Mr. Spock má něco do sebe :)

Star Trek: Do temnoty (2013)

Jeden z mála filmů, kdy druhý díl překonává ve všech ohledech ten předchozí. Děj strhne asi každého, kdo se na toto dílo od JJ podívá, není co vytknout.

Skyfall (2012)

Pro mě jednoznačně nejlepší bondovka s Craigem, konečně záporák, který má "všech pět pohromadě", film opravdu potěšil a také oceňuju scénář, protože tam snad nebyla žádná nudná pasáž. 90%

Ve stínu (2012)

Do té doby, než jsem viděl tento snímek, jsem nevěřil, že se film tohoto žánru a tématiky dokáže vkusně natočit v ČR. Netřeba nic dodávat, příjemné překvapení. 80%

Nespoutaný Django (2012)

Nejsem jediný koho Django nenadchnul, vím, je to můj subjektivní názor, ale fanda Tarantina rozhodně nejsem, na film jsem se podíval jen kvůli velkému vychvalování okolí. Co jsem si opravdu užival, tak to herecké výkony Foxxe, Waltze a DiCapria, ti pozvedli úroveň filmu, každopádně další film od Tarantina už raději vynechám.

Pelíšky (1999)

Nejoblíbenější český film, nic lepšího asi nepřijde. U tohoto filmu si nemůžete ani odskočit, protože by vám utekla nějaká výborná hláška. Kodeta s Donutilem bych za sousedy mít nechtěl :-) 95%

Temný rytíř povstal (2012)

Co dodat Nolan je borec, myslím si, že tento díl byl opravdový vrchol této ságy, vše začalo 1.dílem, který příjemně odstartoval tuto sérii, ale fenomenální 2.díl Temný rytíř s psychopatickým Jokerem mě pasoval do největšího fandy této série, konečně třetím dílem vše vygradovalo, při sledování jedné akce za druhou jsem pomalu přestal dýchat, výkony herců Hardy, Bale a dvou děvčat netřeba komentovat, naprostá paráda, pro mě jednoznačných 95%¨

Až vyjde měsíc (2012)

Upřímně, prvních 10 minut filmu jsem nevěděl na co se to dívám, ale prazvláštní dějová linka mě vtáhla do akce, která sice nepřekvapí, ale příjemně lahodí vašemu oku. Proto jsem příjemně překvapen a nebojím se hodnotit 75%

Bronson (2008)

Co si budeme povídat, dostal jsem doporučení na tento film, musím říct, pro mě zklamání, dobré hodnocení filmu zajišťují soundtracky a především samotný Tom Hardy, pokud by měl tento film jiného herce myslím, že hodnocení filmu by bylo podstatně níž, nezaujal mě děj ani zpracování, asi sem na tento "typ" filmu málo šílený. Ale i přesto průměr, 50%

Jak vycvičit draka (2010)

Jednoznačně, pro mě nejpříjemnější filmové překvapení roku 2010, nebojím se tento animák pasovat na jeden z nejlepších, toto dílo Vás chytne za srdce a to nemusíte mít 10 let, příběh vikingského "loosera" Škytáka, který je všem pro smích a jeho nové nesmělé seznamování s hrozivým, ale přesto mile vypadajícím drakem se muselo opravdu líbit každému, DreamWorks překvapili a já si tento film příjemně užíval. 90%