Královna prokletých (2002)

3 hvězdy dávám jenom kvůli hudbě a stylu, jinak to ostatní je hrůza! Naprosto směšné efekty. Kamera je jaksik podivná. Nemá to šťávu a je to prostě nuda. Špatný výběr herců, třeba Aaliyah. Za královnu by mohli dosadit někoho hezčího a přitažlivějšího.

Tenkrát na Západě (1968)

Nádhera! Ta hudba, to ticho před výstřelem, ten pohled očí a pak prásk, tělo padá dolů. Tohle je prostě nádhera. Tak elegantní pomstu jsem snad v životě neviděl. Je zde taky ukázáno jak peníze mohou všechno změnit. Tento film mě chytl za srdce. Moc neholduji westernu, ale tohle mělo svoji šťávu. Taky bych chtěl pochválit úžasnou kameru.

Templář (2011)

Podle mě je tento film dost realistický (až na boj té dívčiny, který by ve skutečnosti skončil u prvního maximálně druhého vojáka), na to že režisér ukazuje naprostý masakr lidského těla tak tím chce ukázat že středověk nebyla růžová zahrada. Pokud se na tohle díváte z pohledu dějového tak to asi budete zklamáni, ale pokud se zajímáte o pohled z vojenského hlediska je tento film jako učebnice do dějepisu. Konečně si nepřátelé hlavního hrdiny nenabíhají na jeho ostří, ale podle toho co jsem viděl je to opravdu reálné.

Barbar (2009)

Nudný a nepochopitelný film. Jsou tu asi jenom dvě scény které zas tak hrozné nebyli. Mohlo tam být víc akce, víc dialogů a taky trochu vysvětlit. Příroda byla nádherná a to je jediné plus k tomuto filmu. Kdybych si nepřečetl po filmu obsah, nevěděl bych o čem to vlastně bylo. Škoda no.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Konečně se někdo rozhodl natočit dobrý seriál tohoto žánru. Jak je drahý tak je dobrý. Rozmanitost světa, lidí, rodů a druhů zvířat / potvor. je naprosto úžasné. Jsem z toho opravdu nadšen a těším se až uvidím další díly.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Úžasná film. Nemám sice hudební sluch, ale Johnny Depp buď umí zpívat a nebo mě tak zaujal jeho hlas že mi to ani nevadilo. Zbytečné násilí? Vůbec ne. Sice je tam dost krve, ale způsob těch vražd je tak elegantní. Temnota Londýna je naprosto úžasná a pro tento film je dokonalá.

Beetlejuice (1988)

Nemám moc v oblibě staré filmy, ale tohle mě dost zaujalo. Burton znovu do svého filmu dal nějakého blázna jak už bývá jeho zvykem a to se mi na jeho filmech tolik líbí. Keaton byl úžasný blázen.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Naprosto skvělí film, který mě vzal za srdce. Ne všemi uznaný humor záhrobí tomuto dílu dává svoji tvář . Tento pohled na záhrobí se mi líbí. Burton mě nezklamal.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Ano líbily efekty,. Vysvětlení některých věcí však mohli dát víc důrazu a ani nemluvím o fatální a nepochopitelné smrti Voldemorta. Jsem rád že jsem to četl a pochopil, pro toho co to nečetl to muselo být nepochopitelné.