Tahle země není pro starý (2007)

Film ktorý som musel pozerať s prestávkami aby ma náhodou nevtiahol do "sveta snov". Jo zabiják bol charizmatický a prapodivný až šialený ale nijak inak ma tento film nezaujal, ba dokonca hodlám povedať, že sa pre mňa zapísal do dejín pre priemer. Určite moc precenený film ohľadom oscarov. Rozmýšlal som medzi 2 a 3 hviezdičkami, priklonil som sa k trom za Javiera Bardema.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Čo je potreba napísať k tomuto vrcholnému dielu filmárčiny? Snáď len to, že konečne som zazrel dokonalosť. Dokonalo dokonalý príbeh a ešte dokonalejšie vyvrcholenie. Nie je čo viac dodať.

Zelená míle (1999)

Tento skvost som si musel pozrieť viac krát, aby som dokázal oceniť to, čo vo mne vyvolal. Boli to pocity hnevu, prekvapenia, zdesenia ale aj spokojnosti a šťastia. Ďakujem Frank Darabont a ďakujem za Toma Hanksa, pre ktorého to bola životná rola, nehľadieť na Forresta Gumpa. 5 pocitov 5 hviezdičiek !

Majestic (2001)

Pre mňa určite jeden z najlepších ak nie najlepší film Jima Carryho. Osobne mi viac sedí do rolí "skutočných ľudí" ako vypatlaných vtipálkov. Film si drží rovnaké tempo, počas ktorého čakáte, aké rozuzlenie bude mať príbeh, ktorý sa mohol zrodiť len v hlavách hollywoodských scenáristov. Pre mňa jednoznačne 5*

Yes Man (2008)

Dosť príjemná komédia, ktorá ma v celku zabavila aj nadchla. Dávam 4 hviezdičky za Jima a super príbeh.

ProSieben FunnyMovie - H3: Halloween Horror Hostel (2008) (TV film)

Nuž takto. Väčšiu nudnú hororovú paródiu som ešte nevidel, kiežby tento film nikdy nenakrútili, aby som nestratil vyše hodinu z môjho života. Dávam jednu hviezdičku len preto, že vôbec mali odvahu nakrútiť takýto prepadák. Ak nemáte naozaj čo robiť, tak radšej nerobte nič ako si pokaziť oči týmto nezmyslom.