Jak se krotí krokodýli (2006)

Velké zklamání. Kde jsou ty staré časy klasického starého stylu? Žijeme v současnosti, v domácím stereotypu, právě proto některé scény by měli být vystřihnuté a soustředit se na drama dětí ve škole v přírodě, než se soustředit na kýčovitost a úpadkové vztahy mezi lidmi v domácnosti. Část, která ve mně negativně iritovala, jsou zpěváci, kteří se hodí spíše na pořadové, nežli filmové prostředí - měla být též vystřihnuta z filmu. Oceňuji zejména výkony postav hlavně Koudelky - správný herecký výraz. Režisérce pravděpodobně šlo o financi, než o dějovou linii celého filmu. Z filmu je cítit uspěchanost. Vyjímku tvoří atmosféra a prostředí, které sahá z Vysokých Tater.

Soudný den (2008)

Scénář je propletený spolu se střihem. Začátek je dramatický, děj je divně popletený. Vyjma bitvy s rytířem a auto honičky. Mírně odrazují nechutné a nepovedené záběry rozmačkaných lidí, až příliš nereálně zpracované. Závěr filmu byl neutrální a polovičatý. Je to jako najít spoustu úlomků větví ze suchého stromu a hodit je nelítostně na oheň.