Zdrojový kód (2011)

Velmi dobře uspořádaný a promýšlený scénář se složitou logikou, která se nás snaží nějakým způsobem zmást. U toho filmu ani nezamrknete okem. Občas se zdá, že se vzpomínky v mozku přetáčejí dozadu jako stará video kazeta. Takto lidský systém funguje i ve skutečnosti.

Nuda v Brně (2003)

Nuda v Brně opravdu je. Stačí vystoupit na vlakovém nádraží v Brně a výsledek uvidíte během pár vteřin. Projdete pasáži bledými jehovisty s komunistickou duší, chudými chudáky, podivných menšin a dalších skupin, které najdete v okruhu Brněnského nádraží. Najdete taky namýšlené tupce s nosem nahoru, tlustí papaláši s drahým oblečením a poseté zlatem. V tramvaji, když se podíváte na člověka, odvrátí hlavu k špinavému oknu, místa jsou obležena hovnama, smrad z bufetu, začouzeného baru...

Karel Hynek Mácha (2011) (studentský film)

První scéna má něco do sebe. Forma filmu je nesugestivní až velmi frigidní. Vyvolává to ve mně falešný dojem, že se dívám na Ulici z produkce Novy.

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)

Jde mi z toho pocit, že jsem se špatně ocitl ve skupině holčičího dýchánku jako jeden muž mezi spoustou drsných žen s pevnými prsy vypadávající z blůzek. Z toho filmu jsem vytáhl spíše nějaká slova ze závěru poslední scény. Hodnocení: 2,5/5

Super 8 (2011)

Pokud se rozhodnete napsat scénář nebo režírovat film, pak pro Vás bude film Super 8 správnou inspirací a volbou.

Nádherná Zelená (1996)

Zajímavé poučení o tom, jak přesně má vypadat svět. Hovoří téže o průmyslech, městských odpadech jako je bufet, hnusné bary zasmraděné cigaretama, tupí lidé s nosem nahoru a podobně. To je vzorek naší planety. Dokazuje taky o tom, že v Praze nebo v různých městech najdete hovna. Smekám.

Skečbar (2010) (pořad)

Zdeňka Izera má neuvěřitelný humor!!!

Zelňačka (1981)

Ty trapné pazvuky iritují celý film.

Krupiér (1998)

Jako stálý hráč ruletu hodnotím celkový děj jako výborný.

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Jednu hvězdičku za to, že vypadá jako Ufňukalá Uršula z Harryho Pottera. Jsou si velmi podobné.