• Krátkometrážní

REC 3: Počátek (2012)

Po dvou skvělých dílech přichází další pokračování s podtitulem Génesis. Ve zkratce, ženich s brněním a mečem v doprovodu své jednoruké nevěsty s motorovkou likvidují své svatební hosty. Tak tohle pokračování si můj oblíbený Rec fakt nezasloužil. Obávám se dalšího pokračování tentokrát s podtitulem Apocalypse kterého se dočkáme už tento rok, jeho výhodou je že se ho ujímá jeden z původních režisérů prvních dvou dílů Jaume Balaguero.

Reportéři na vaší straně (2012) (pořad)

Oldřich Navrátil by měl dělat to co mu jde nejlépe což je herectví, sám jako hlavní reportér v publicistickém pořadu už tam nevyniká.

Sadako 3D (2012)

Tak toto je opravdu slaboučké a od odpadu ho dělí jen krůček. Sadako tady vypadá jako by byla zkřížena s pavoukem, k tomu jich tu běhá celé stádo a nakonec se chce převtělit do jedné dívky. Aspoň že už to mám za sebou a doufám, že dvojku už neseženu.

V/H/S (2012)

Jak si tak pročítám komentáře, tak jsou docela dost záporné. A to si podle mě film nezaslouží. Jasně má své mouchy, ale který ne? Tak třeba první a poslední příběh jsou podle mě nejlepší a vytáhly tak celkové hodnocení. Další jsou možná slabší, ale díky kratší stopáži se dají dokoukat. Ale jestli něco nesnáším na filmech tohoto tipu (točeno ruční kamerou), tak to vypadávání, problikávání a přeskakování obrazu. A tady to místy dragovalo. Ale některé vraždy jsou docela dobré.

Apokalypsa: Vzestup Hitlera (2011) (seriál)

Francouzi se zase předvedli a po skvělém seriálu Apokalypsa 2.světová válka nám tentokrát naservírovali životopisný dokument skopčáckého hajzla Adolfa Hitlera. Mnoho nových zajímavých informací a poznatku od úplných začátků hnědokošiláčů, až po vynucení si absolutní moci, kdy se celé Německo zahalilo do diktatůry, která sebou brzy zatáhla do války celý svět.

Až na vrchol (2011) (TV film)

Když je člověk bojovník a má vůli, tak zvládne cokoliv... ale vykládejte tohle někomu, kdo přijde ve 21 o obě nohy. V ten moment pro vás skončil život a tyhle řeči vás jenom pořádně naserou. Přesto se Tomáš nedal a postupně zdolal pět nejvyšších vrcholů u nás, nejprve na vozíku a pak po rukou. Smekám.

Blood Runs Cold (2011)

Tenhle film má jednu chybu a to herce. Ženská běhá po baráku s telefonem v ruce a vůbec ji nenapadne někomu zavolat. Ale SMS si přečte. K tomu ta Winona vůbec neumí hrát a ani nechci vědět, co za tu roli udělala. Asponˇ že ten záporák vypadal docela dobře.