Hvězdné války podle Turka (1982)

Při tomto opravdu stylovém snímku jsem jen mlčky zíral na vskutku akční děj.Nebyl jsem schopen se odtrhnout až do chvilky kdy onen hlavní hrdina zařadil do svého tréningu mimo mocné rozmachy i odkop balvanu který se narazíc do skály rozhodl raději vybuchnout než aby snášel další brutální zacházení.Odměnou pro diváka a pro mne v tu chvilku poslední co si pamatuji, byl pohled onoho bozděcha - ten hovořil za vše.Onen všeho schopný chasník ,cukajíc křečovitě čelistí se mi náhle vzdaloval a vzdaloval a já tak nějak i sladce padal a padal...Ještě jsem však zahlédl kterak mocným máchnutím rozpůlil další šutr a již jsem jen slyšel všude kolem sebe hlas ...konec vysílání...a pak už jen šumění...

Nefňukej, veverko! (1988)

Filmík pro děti na kterém se mi nejvíc líbí skvělá hudba a Veronika Freimanová

Hospoda (1996) (seriál)

Do týhle hospůdky vždycky hrozně rád chodím.Odpočinková záležitost

Oko ve zdi (2009)

Po shlédnutí první poloviny jsem si nějak nevěděl rady tímto filmem.Asi to ňák nechápu či co ale mě to přišlo dost zmatený,nepřehledný a tak nějak jak se říká "vo ničem". Možná mi sem tam přišlo jakoby se to snažilo něčemu podobat a ono to nevyšlo.Ale to je jen můj názor,každýmu hold to svoje :-)

Sedm (1995)

Pochmurné a skvělé dílo.Skvělé obsazení,námět smrtelných hříchů to vše prošpikováno kvalitní pochmurností.Celkově je to tak nějak husté...Jo a ty psiska jsou taky super!

Dáma ví, kdy přijít (1992) (TV film)

Skvělé dílo s hloubkou dvou rozdílných životních cest scházejících se v jednom,dá se říct osudovém bodě.Mistrovské obsazení a celkově nadčasové dílo!

Šťastlivec Sulla (1991) (TV film)

Kvalitní podívaná vtahující do děje.Intrikaření ve starém Římě je vděčný námět (jak by to asi dopadlo kdyby někdo chtěl zinscenovat intrikaření současnosti?).

Soví hnízdo (1981) (TV film)

"Dobová" detektivka a řekl bych asi i "dobová" klasika.Nejvíc mi utkvěl závěr a výkon pana XXX coby odhaleného pachatele.