Hříšnice (2017) (seriál)

Od prvej chvile velmi prepracovany serial, ktory hladi na vsetky detaily. Pozrel som to na jeden raz, velmi kvalitna podívaná

matka! (2017) odpad!

Kokos, ja si niekedy myslim, ze ti, ktori taketo nieco natocia a ti, ktori taketo nieco ospevuju, musia trpiet nejakou formou psychickych problemov alebo uchylkou. Proste ich musi psychicky a mozno aj fyzicky takato obludna blbost uspokojovat...Horsi film bol uz snad len Koža, v ktorej žijem čí Muži, čo čumia na kozy.

Family for Christmas (2015) (TV film)

Film na presne rovnaky namet ako film z roku 2000 s Nicolas Cage - Otec rodiny. Este aj sceny.

Ozark (2017) (seriál)

Tak toto bola jedna absolutne pecka! Vau. Jasona moze, ci uz komedy alebo vazne. To s akou pohodou a chladnou hlavou stvarnuje postavy a tato mu sadla jak rit na serbel. Jeho zena, kontrovala. Vsetko ide jak ma. Prostredie, dej. Vsetko slape. Davno som takto dobry dramaticky serial nevidel. 100%. Cakam na druhu seriu, kedze to dost otvrene skoncilo.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Fenomenalny serial s velmi nespokojnym koncom, ktory vas donuti zamysliet sa, na co to vsetko bolo dobre vlastne.

Uteč (2017)

Prilis dlha a celkom nudna prva polovica filmu. Potom este kusok pomale, ale uz si v obraze, viac menej a potom pochopis a ide to zhurta. V konecnom vysledku velmi dobre, zaujimavy scenar. Dole klobuk.

Masaryk (2016)

Nedokazal som v kine udrzat hlavu hore a asi na 30 minut som zaspal. Je to neskutocne nudne cele podane. Historicke informacie su uplne nezaujimavo a nudne podavane. Jeho zivot bol absolutne nezaujimavy pre mna. Priznam sa ale, ze do kina som siel, lebo som si myslel, ze to bude o Tomasovi Masarykovi a zalozeni Ceskoslovenska (nic som o filme dopredu nevedel, iba nazov). Jedine velke pozitivum bola kamera a strih. To bolo svetove. Ale samotny film ma obrovsky potencial, len je to cele absolutne nudne podane.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

EDIT: Po zhliadnuti druhej serie stahujem hviezdicky. Horko tazkonsom dokazal druhu seriu dopozerat. Kvalitna zlatanina... PRVA SERIA: Musim povedat, ze som bol velmi prekvapeny. Je to cele velmi kvalitne podane, zahrane, vyborny vyber hercov. Necakajte tradicny teenage serial, aj ked je pravda, ze by to niekto mohol nazvat kliše a uz sme to videli. Mam pocit, ze v US sa pubertaci dokaze zabit za kazdu hlupost a maju tam s tym zbytocny problem, deti su prilis preemotivovane, co vychadza z ich sposobu vychovu (mas zly tyzden, poslu ta k psychologovi, skola ma psychologiv, vsetko sa zbytocne nafukuje). Co mi vadilo troska aj na deji niektorych kaziet, niektory zalezitosti boli prehnane zbytocne na samovrazdu, zivot ide dalej, uz sa nekamaratim s clovekom A, budem sa s clovekom B. Ovsem ine pribehy z kazety boli silne a zmenia povahu a rozmyslanie cloveka naisto. Kazdopadne nechcem zlahcovat situaciu a hlavna hrdinka si pretrpela svoje, hlavne ku koncu, kde je to bez debaty silne, davam 5 hviezdiciek, lebo do bolo proste vynikajuce. Sucitite s hlavnou postatou, vidite jej do duse, ale aj casto nechapete, preco sa sprava jak krava a preco sa stale pohybuje v okruhu tych istych ludi, ked ich proste neznasa. Ku koncu sa to troska natahovalo, ale koniec bol velmi dobry. Tam by som ja osobne dal viac priestoru a ukazal finalny koniec, nejaky vysledok, a nie len domyslenie ako to dopadlo.