TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Nejhorší jsou ty řeči. Rvu si vlasy jen co slyším úvod.

Dům u jezera (2006)

Ty tři hvězdičky za odhodlanost tý krásný lásky, za to, jak Sandra vydržela ten jeden výraz celou hodinu a půl filmu a za to, že on byl vážně pěknej chlap ''s upřímnýma zamilovanýma očima''..Nebavilo mě to.

Grinch (2000)

Souhlasím s těmi lepšími komentáři. Jim Carrey je skvělý, je to úžasná pohádka s dobrými vtipy, asi spíš pro starší.. Na Vánoce mi ale v programu chybět nesmí!

Partička (2011) (pořad)

Nejlepší překvapení za poslední rok. Teda, v televizních pořadech..

A co když je to pravda? (2005)

Reese zbožňuju, ale Marka nějak nemůžu přenést přes srdce. Očekávaný konec, jako u všech amerických romantických filmů (proto se na ně díváme,že), ale celkem pohodový film na líné odpoledne:)

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Mám pocit, že jen málo lidí přemýšlí nad tím, proč chtěl Duchoslav tenhle film tak dlouho natočit. Mám pocit, že jednoduchost našeho národa nám nedovoluje opravdu zapojit mozek, aby prozřela. Myslím, že tady se mnou nikdo souhlasit nebude, protože tady se hodnotí film jako takový, ale jsem si jistá tím, že nešlo jen o to připomenout si 25 let staré vtípky a ukázat ČR, jak dnes ti herci vypadají. Zklamali mě reakce. Jinak kamera byla dobrá, soundtrack od Výtiskové posloucham ráda a herecké výkony nebyli tak špatné, jak bychom se mohli domnívat.

Mentalista (2008) (seriál)

Ta kamera je vážně příšerná, střih a kamera se mi prostě nelíbí. Oceňuju snahu o odlišnost týhle nový kriminálky..ale většinou to stejně spadne a je to kriminálka s obyčejnými případy,na kterou se dá dívat.