Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Krimi
  • Sci-Fi

Recenze (2 063)

plakát

Banda - Moudrost stáří (2024) (epizoda) 

Opět jeden z těch dílů v rámci série, který si budu pamatovat do konce života.

plakát

Becoming Karl Lagerfeld (2024) (seriál) 

Hned na úvod tvůrci varují, že jde o volné zpracování a po zhlédnutí všech epizod je jasné, proč. Gay linka s Bascherem je totiž poskládaná ze střípků, které se o něm ví a sám Lagerfeld o něm nikdy nemluvil. Faktem je, že mu stál u postele, když umíral, v seriálu se ale dočkáme jen umírající matky. A právě tato rozpolcenost je brzdou děje, který je napůl o Jacquesovi a jeho eskapádách. Co se vzestupu Karla na poli haute couture týče, ten je podaný z výše uvedených, zkratkovitě. Nelze ale mít žádných námitek, co se herců týče a především Daniela Brühla týče. Ten je výrazným kladem seriálu a největší důvod, se na seriál dívat.

plakát

Kaskadér (2024) 

Leitch si mohl uvědomit, že film, natočený pro "klub kaskadérů", přitáhne jen "kaskadéry". Forma bravurní, to jo, ale příběh je roztažený mezi několik myšlenek a romantikou, což ztrácí atraktivnost.

plakát

Star Wars: Akolytka - Ztracená / Nalezená (2024) (epizoda) 

Od Acolyte se nedala čekat podívaná na úrovni Manda, či Ashoky. Studio Disney si uvědomovalo, že tady nejsou žádné známé postavy a motivy, které známe z předchozích, věhlasnějších seriálech a po "neúspěchu" Andora nebyl ani rozpočet nijak štědrý. Což je znát jak na hercích, tak kulisách, v podstatě 90% scén se odehrává ve studiu. Zápletka pak zřejmě bude kopírovat filmové Star Wars, Palpatin nebyl prvním Sithským lordem. I když jde o nejslabší seriál ze světa Hvězdných válek, je to dobrá podívaná, která se asi studiu vyplatí více, než drahý Andor.

plakát

Krotitelé duchů: Říše ledu (2024) 

O nic horší, než předchozí Lovci duchů. Pán ohně k zasmání stačil a vizuálně jé to výborné. Jen finále a trapný starosta k tomu bylo slabší.

plakát

Nezlomní (2024) 

Tady divák neprohloupí a dostane fajn podívanou, kterému dá tu správnou "sportovní" atmosféru pes.

plakát

The Ministry of Ungentlemanly Warfare (2024) 

Guy Ritchie se zřejmě inspiroval Hanebnými pancharty, jen měl ruce svázané knižní předlohou podle skutečnosti. Takže to vyšlo tak napůl. Osobně si myslím, že vážnější tón by filmu slušel více.

plakát

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024) 

Tak Kong se už pere jak zápasník MMA, byť mu už není dvacet a je třeba mu vyměnit zub a " implantovat" ruku. Co už, aspoň otravného šéfa ochranky brzy sežere strom.