Big Lebowski (1998)

Jednou jsi dole a jednou nahoře (J)

Kick-Ass (2010)

Poslední dobou jsem v kině neoběvil ani jeden film který by mě zaujal tak že by mě zůstal v hlavě déle než týden ... Pak jsem se rozhodnul jít na Kick Ass a zážitek dosahoval přímo nevýdaných rozměru . Nikdy jsem jse tolik nepobavil jak u tohoto snímku . Tento film vás buď chytne nebo se budete celých 113 minut nudit a říkat si "Kdy už bude konec" . Já patřím do té skupiny kterou film absolutně zaujal . Je to směs Akční-Komedie která vás okamžitě pohltí a už nepustí . Kick Ass (Nářez) mi přišel ze začátku jako nesimpatycký klučina který čte komiksi a životem jen tak proplouvá , ale po chvilce jsem názor změnil , ten chlapec se proměnil v muže který hájil spravedlnost a díky Youtube se stal legendou . Ach kdyby se to jen stalo i mě .. Jediná věc které se bojím je že Kick Ass 2 bude sklamáním přece jen v nejlepším jse má přestat .(J)

Temný rytíř (2008)

Absolutní vyvrcholení . S tohohle sem si stříkal do trenek hodně dlouho (J)

Captain America: První Avenger (2011)

Proč ? Proč ? Proč ? Proč když už se nejaký maník rozhodne natočit mýho oblibenýho hrdinu dopadne to jako brakáč ? (J)

Barbar Conan (2011)

Strášný film který nese stejný názem jako jedna z nejkrásnějších klasik s Arnoldem Schwarzeneggerem . Klasika je klasika ať se vám to líbí nebo ne . Stejný pocit jako z nového Conana jsem měl i z Soboje titánu který mě málem unudil k smrti . Takže vypíšu zde základní 3 body které mě film znechutili na tolik že si ho už nikdy nepustím . 1- Absolutně nesimpatycký hlavní hrdina . 2-Hloupý děj . 3- Hrozná 3d verze . Tak to je vše co bych k tomuhle filmu chtěl říct ! (J)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Užasné . I po kompletně shlednuté 5 serii stále na špici (J)

Drive Angry (2011)

Tvůrci jsi nejspíš mysleli že bude stačit dodat k Nicolasovy nějakou blond kočičku slatat Akční scénář a bude z toho kinohit . No abych řekl pravdu mě to celkem stačilo . Z filmu jsem měl dobrý dojem sice občas působil jako by byli díry ve scénaři ale i tak mě to hodně pobavilo . Přišlo mi to jako takové odpočinkové akční "Bčko" . Čas u tohohle "akčnáku" plynul jako voda . Pár scenek jsem sledoval s otevřenou pusou pár zase s nudným výrazem . Ale nakonec to nebylo nic strašného . Pokud máte rádi akční filmy a Nicolase Cage máte v oblíbených hercích tak mi nezbývá nic jiného než vám to vřele doporučit (J)