Akta X - Hnízdo (1993) (epizoda)

Tak tentokrát odstupujeme od fenoménu létajících parků do teritoria mutantů co hybernujou v jatrem potřenym toaletnim papíře. Slabší než předešlé dva díly i tak se na to dobře kouká. A scully i když to všechno viděla má vlastní oči tomu zase nevěří lol

Akta X - Úvod (1993) (epizoda)

Parádní pilot, spooky malder jede na jiné vlně a věnuje se x files nevysvětlilnym případům, dostává novou kolegyni skajly aby na něho dohlidla. Malder hned v prvním díle 100% prokáže existenci Ufos ale bohužel je tu ten fakin goverment co všechny důkazy zničí a malder tak zase vypadá jako blázen. Scally napíše absolutní Bull do konečné zprávy i když jasně viděla že se to prostě nedá vysvětlit je to non beliver. Fakt dobrá rozjezdova epizoda.

Imóto sae ireba ii. (2017) (seriál)

Pokud jde o japanese weird humor tak toho je tu plno, panties, obsesion na malý sestřičky, echi momenty, ale pobavilo taková blbost

Sandman - Nonstop (2022) (epizoda)

David se konečně dostane z léčebny jen aby znovu skončil ve světě plném neznámých. Chce jsi chudák vychutnat jenom black joe a zjistí že je obklopen milenialnimi degeneratory, geji, lesbomanojackami, děcko jebaci a falešnými lidmi. Nezbývá než použít sandyho infinity Stone a pěkně jim pokazit večer. David doesnt wanna live on this planet anymore a má koule na změnu. Bohužel tak jako Big Dandy thanos i on zničí infinity Stone a tím to celý poděla. Sandy je back a jeho síla se vrátila. A nakonci reveal gaye. To tomu serosi chybělo další gej. Fakt bacha na geje 4*

Sandman - Naděje v pekle (2022) (epizoda)

Ehm. Spíše zklamání. Peklo Boring Lucifer ženská. Nejlepší pasáže opět David ať už to jeho psycho talk v autě apod... Sadly to trošičku upadá a jak jsem se na tenhle díl těšil tak mě upřímně dost nudil. Hádám že další díl bude moje nejoblíbenější pasáž z sandmana 1 tak uvidíme jak to netflix dosere

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Byl jsem na tom v kině se ségrou. Nikdy jsem neviděl tolik lidí odcházet v půlce filmu lol. Mě se to fakt líbilo nějaký joky byli fajn ale nejsem moc obeznámen z filmy které Quentin skvělé napodobil. Konec Mě odrovnal. Není to takový zraso jako ostatní tarantinovky ale i tak jsem se královsky bavil a kurva že ten Pitt je ale kus co ladies

Sandman - Ať se ti o mně zdá (2022) (epizoda)

Já to prostě nemůžu nesrovnavat s komiskem. Kde na mě pasáž z Dream sandem působila daleko silněji. Zde trošičku pokulhávaji efekty ale i tak pěkný. Tady mi ten gender swap taky moc nevadil. Jinak havranek super. Trošičku jsem se bál ale i když je CGI tak je cute a místama vypadá věrohodně. Jo a ještě musím vystihnout Davida thewlise ten prostě nemá chybu. Parádní díl nebýt pár maličkostí které mi nesedeli dal bych 5*

Sandman - Nedokonalí hostitelé (2022) (epizoda)

Ale jo tempo to má pořád fajn. Kain a Abel nemohli chybět. Divím se že to tentokrát není Kaina a abelina a nejsou to první lesby jak praví bible teplá. Nic proti gayům a lesbickam jen jsem trošičku puritan když se pracuje s textem mám rád když se toho tvůrci držeji. Nicméně se Sandy v téhle epizodě pořádně ukáže cesta sny se mi moc líbila i vyobrazení hlavního zaporaka zatím fajn. Líbí se mi jak Sna troli sice nenahani jeho oči se zuby takovou hrůzu jako v komikse i tak je to dobre zahrany charakter. Místy pokulhává pořád to není na 5* ale dobrý jako

Sandman - Spánek spravedlivých (2022) (epizoda)

Velice dobrý začátek, casting sandmana naprosto úžasný. Typek fakt vypadá jak z komiksu. Co mě vadí je zase ten netflixackej gender swaping a blackwashing. No co i tak jsem rád že tohle vzniklo. Sandman je pro mě jedna z nejlepších komiksových sérii a překvapivě funguje i jako seriál. Tahle první pasáž prakticky totožná s papírovou podobou i když v komisku to nebylo tolik homo. Tatulda gargamel chytne místo smrti, morfea pána snů. Nechá ho ve sklepě hnit a celej svět prepadne spánkova apnea. No a je to v pejci já osobně jsi nepomatuju sny ale noční můry mi vždycky utkvi v hlavě proto je pro mě koncept nekonečné noční můry hodně paniku nahanejici skutečnost. Proto na mě Sandy působí je trošku jako můj oblíbený freedy kruger. Jo abych se dostal k věci, vadí mi I trošičku místama nedotahli CGI a digitální bordel. Místama to trochu drhne proto jen 4*. A těším se dál