The Monster (2016)

Ztvárnění monstra místy trochu pokulhávalo,nicméně atmosféra a dějové prolínání mi to celkem obstojně vykompenzovalo. Nevelký horůrek,jedna malá lokace,ale o to lepší a komornější atmosféra.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Celkem pěkné zpracovní,jen takové nějaké nemastné neslané. Charakteristika postav mě nijak neuchvátila a na to jsem se těšil asi ze všeho nejvíc. Oproti knize dost nevyužitý potenciál,tak snad příště,Time.

Antropofág (1980)

Kultovní pecka,kde by se atmosféra dala krájet. Slashery moc nemusím,ale tohle art dílo určitě stojí za shlédnutí.

Sbohem Galaktickému expresu 999 (1981)

O něco slabší,jako původní dil. Tak trochu zbytečné pokračování,nicméně grafické zpracování pořád skvělé. Naštěstí i tady se najde pár srdcových scén a tak jako celku dávám 4 hvězdy :)

Stvoření monstra (2001) (TV film)

Geekovská trash pecka,která není pro každého;)

Wakfu (2008) (seriál)

Jako herní veterán,co se Dofusu a Wakfu týče,mě tohle velice potěšilo. Parádní animace,originální ztvárnění,stejně jako ve hrách. Jeden z těch lepších,eu animovaných seriálů :)

Hon na pačlověky (2016)

Geniálně skromný filmy. Úžasná hudba,příroda i herci. Strašně povedené:)

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Tři hvězdy za kostýmy,dobové prostředí a hudbu. Zbytek jsem tam bohužel postrádal. O ději nelze mluvit,efekty dost strohé,neoriginální,nic nového. To samé co se týče "zvířat" . Bohužel z filmu vymizela i ta pro mě nejdůležitější složka a tou je tajemný a krásný fantasy svět.

Phantasm V: Ravager (2016)

"Dlouhán" delší kdy dřív,stará škola mixnutá s post-apo mindfuckem....tohle je nutnost pro fanouška série.