• Hudební

Piraňi II: Létající zabijáci (1982)

Tohle že je od Camerona? Od génia, který natočil Terminátora, Vetřelce a propast? Jenom z úcty k němu to není odpad.

Plump Fiction (1997)

no není to bůhví co, ale 5. nejhorší film všech dob?

Lucky Louie (2006) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů co znám. Není to nic originálního, naopak, něco podobného tu bylo snad 1000x, ale tohle má prostě svoje kouzlo. A českej dabing tomu přidává minimálně tu půlhvězdičku navíc. 95%

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Nenáročná zábava pro nenáročného diváka, navíc s mým oblíbeným Charliem Sheenem. Ty 4 hvězdy si to určitě zaslouží. 85%

Saw: Hra o přežití (2004)

Tak trochu jsem nepochopil ten konec, a ve filmu bylo pár dost hloupých nelogičností (třeba že mrtvola uprostřed místnosti má prostřelenou opačnou část hlavy, než ve které ruce má revolver. To ty dva nenapadlo???, a nebo na konci si chce doktor přitáhnout mobil krabičkou, o milimetr na mobil nedošáhne. Má po ruce pilu, která je delší má optimální tvár pro přitažení mobilu, ale doktor si s ní radši uřízne nohu...). Další nevýhoda je, že jestli chce docela pochopit jedničku,musíte vidět další dva díly, které už nedosahují stejné kvality. Ale jako celkem to je slušný horor. Lepší 3 hvězdy. 65%

Ed (1996)

Joey, Joey, Joey...

Četník v New Yorku (1965)

Jednoznačně nejslabší četník a jediný díl ze série ve které jdu pod 4*.