Útěk z vězení (2005) (seriál)

Po tom co jsem celý seriál shlédnul znova, musím změnit názor. Seriál nemá ve svém oboru konkurenta. Jednu hvězdu strhávám za třetí sérii, která byla opravdu ze všech nejslabší. Takže 4*

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Penny? Penny? Penny? - Sheldon, co dodat . Některé díly slabší, ale jinak super oddychovka, jeden z nej sitcomů.

Správci osudu (2011)

Film mě překvapil, po prvních 10 minutách sem si řekl, co to zase bude za hovadinu, ale pak se z toho začlo klubat velmi povedené romantické sci-fi. Co myslíte máme každý svůj plán? :))

Piráti na vlnách (2009)

Až na ten konec, jinak úplně o ničem a hrozná nuda. 2* díky konci.

Román pro muže (2010)

Jediné co mě na tom trochu bavilo byl pan Donutil, svojí roli předvedl na výbornou, ale jinak nuda a děj o ničem. Samozřejmě skoro každýho chlapa ještě občas nadchne Táňa, ale to je opravdu všechno. Sem rád, že jsem si to pustil už jen na TV, po 2 bych na to do kina opravdu nešel.

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Prvních pár chvil to baví, ale pak je to už jen stereotyp s nudnými hadači a ještě nudnějším moderátorem. 1* je až moc

Komando (1985)

Svaly, pěsti, kopance, krev, drsné hlášky atd. jedním slovem Arnold. Obecně žádný neobvyklý zajímavý film. Prostě akční film s Arnoldem