• Krátkometrážní

Nahý (1993)

Velmi komplikovaný přemoudřelý bezďák Johny,který rád provokuje chodí po městě od ničeho k ničemu a potkává samé nesympatické a ošklivé lidi a převrací jim život na ruby i takhle by se dal film shrnout sice sem to dokoukal ,ale bylo to o nervy i přesto mě tento depresivní snímek něčím zaujal sám si to neumím vysvětlit.

Nappeun namja (2010) (seriál) odpad!

Ať je to s pozdějšími díly lepší nebo ne hodnotím po pilotu při kterém sem měl chuť jít ven a prostřelit si hlavu abych zažil zábavnější večer tak žalostnou sračku aby pohledal levná kamera z jiho amerických telenovel, nudná zápletka , steží uvěřitelné herecké výkony a hlavně příšerně nesympatické postavy. jestli bude jižní korea do budoucna produkovat takové škváry skončí jako česká republika kde každý debil sleduje růžovku a pojiš´tovnu štěstí,

Narkokultura (2013)

Nic nového pod Narco sluncem pořád stejná písnička a to doslova extravagantní hadry,kvéry a vymaštění mexikáni s příšerným hudebním vkusem ačkoliv nasnímáno je to poutavě o tom žádná.Jediné co mě přišlo divné,že tam furt chodí v kuklách a melou o každodenním nebezpečí a pak si klidně vystavujou svoje xichty i s rodinama jakoby se nechumelilo to mě hlava nebere.Tak sou vážně tak neskutečně blbí nebo jenom kurevsky odvážní?

Nekodžiru-só (2001)

Tak to bylo žrádlo, kočky navařili věru velmi hutný Rámen a kvalitními ingrediencemi vůbec nešetřili takhle má vypadat pořádná potrava pro duši.

Nelítostný souboj (1995)

Vždy je dobré přihlížet když dvě herecké esa zkříží šavle.

NOFX - Seeing Double At The Triple Rock (2006) (hudební videoklip)

Beránku tak to bylo boží!!!Parádní náborové video,skvělý song,křesťanství ještě nikdy nebylo tak zábavné.Nejedna ovečka na scestí opět najde správnou cestu.Ježíš je ta cesta.....haleluja!!!

Od soumraku do úsvitu (2014) (seriál)

Má to potenciál ale něco tomu chybí doufám že se vstupem do titty twister přijde ten pravý nářez. Krátký záběr na titty twister na konci pátého dílu a natěšenost vzrůstá...Natěšenost opadla,letos už druhé zklamání mlácení prázdné slámy, příšerně stupidní dialogy a děravý scénář proč já mám tu smůlu a nechám se vždycky opít rohlíkem.

Ópium: Egy elmebeteg nő naplója (2007)

Cvokhaus,který nemá daleko k SM salonu s vedením razícím módní trendy v tomto případě piercing mozku,potápění bez šnorchlu a v neposlední řadě simulace lidského hromosvodu skýtá domov jednomu přímo nadpozemskému stvoření je jím grafomanka Gizela ztotožnující čiré šílenství.Jednoho dne se v ústavu objeví nový doktor co rád žilama prožene nějaký ten kvalitní matroš a že ho tu je k mání dostatek. Pod vlivem omamných látek a okolností se mezi oběma vyvine velmi neobvyklý vztah. Ještě bych snad dodal,že Kirsti Stubø je naprosto pohlcující při každém detailu na její tvář a samozřejmě taky nahé tělo sem byl jako u vytržení ta ženská je absolutně zralá na to hrát do konce života už jenom samé vyšinuté holky.

Osm hrozných (2015)

Tak si to zase dokázal Quentine!Gratuluju tentokrát se ti podařilo mě usadit na prdel na rovných šest hodin.Jelikož sem neměl o víkendu nic lepšího na práci dal jsem si v sobotu ještě odpolední opáčko,překousl jsem nutné zlo v podobě kino reklam a už se dívám na zasněžené boží muka a zaposlouchávám se do Morriconeho geniální úvodní melodie. Hyjé O.B ať se práší za kočárem a už tu máme prvního stopaře Marquise Warrena hovícího si na kupce mrtvol John Ruth po důkladném ověření identity dotyčného představí spolucestující Daisy Domergueovou jako svini ničemnou vrahounskou načež udělá vyjímku a už se vezou ve třech ,černý pasažér v dostavníku žádný problém.Vozka O.B popožene čtyřspřeží a uhání se dál ledovou krajinou........a víte co zajděte si do kina,nejsem žádný grafoman a po kině na kávičku jestli nebudete z těch třech hodin v sedle otrávení.

Osudová sázka (1998)

Double Headshot!!! Mno když to tak máš ráda Christino...