• Krátkometrážní

Otogiriso (2001)

Film ve stylu pc hry proč né barevné filtry zběsilé nájezdy kamery nehostinost starého sídla to vše je zde zmáknuto na výbornou,ale proboha kdo z toho filmu vycucal veškerou esenci strachu.

Paganini ve víru erotických vášní (1989) odpad!

Paganini hraje davy šílí a já taky. Z toho jeho fidlání jsem dostával psotník, příšerná houslová kakofonie je bohužel protkána tímto šíleným paskvilem skrz na skrz. Ach bože co sem si myslel, no ovšem já sem si to vlastně pustil kvůli těm erotickým vášním,které by rajcovali možná tak lovce mamutů co mají ve zvyku ženu praštit kyjem po hlavě a odtáhnout ji do jeskyně.Příšerně přehrávající hysterické kurvy ječí tak žeby vaše libido spolehlivě zchladili na bod mrazu a nepomůže ani to ,že sou celkem pohledné když už vás jednou něco zhnusí nepomůže ani svěcená.Tak ste to měl v plánu pane Kinski na sklonku života ještě naposledy otrávit diváka?

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)

Nic jiného než šedošedá všední šeď a komančská depka tu není k vidění. Těch lidí mě někdy bylo opravdu líto ,když si pomyslím,že bych musel vyrůstat v téhle betové džungli tak bych se asi oběsil na nejbližším kandelábru za doprovodu příšerné hudby,která celou bezvýchodnost situace řádně podbarvuje a činí existenci staveniště ještě nesnesitelnější otázkou zůstává jestli by mě po cestě nesrazil bagr nebo by mě nějaký malý nevychovaný smrad neukradl lano.

Pan Rosnička (2005) odpad!

Nejhorší a nejzbytečnější film Mikoláše Klece chcípal sem nudou a ty si dej pozor Verbinski až tě někdy potkám na ulici horká jablečná taštička od Meka do xichtu tě nemine!

Parkway Drive: Home Is for the Heartless (2012)

Až do dneška sem tuhle smečku neznal,ale téměř okamžitě mě přirostla k srdci.Hoši si takhle jednou vyrazí na turné napříč světem a užívají si to plnými doušky a proč kurva taky né sou mladí , mají talent , hrajou dobrou hudbu a tak to má být. Jenom by mě zajímalo jestli jim ta opice vrátila ty ukradené žabky.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Co víte o české republice? České republice? Věděl jste, že tam je větší poptávka po pervitinu než kdekoliv v Evropě? Pět procent z deseti milionů obyvatel, což je zhruba populace jihozápadu, od Texasu po Phoenix, bere pervitin. Tady budete pokračovat, ale přidáním zámořského trhu dosáhnete více než zdvojnásobení současných zisků. A kontrolovala jsem to. Průměrná čistota je kolem 60 procent. Něco jako váš produkt tam nikdy ani neviděli. Budou bez sebe. Pátá serie je naprosto kulervoucí!!!

Píseň moře (2014)

Jak to jen co nejkvětnatěji popsat?Ale nasrat v kostce je to pouze precizně nakreslená nuda já třeba mezi sledováním a zíváním našel v jednom z ornamentů kosočtverec s čárkou uprostřed to je i na dětský film docela dětinské nemyslíte?

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Sleduj a uč se Verbinski ty suchozemská kryso tak by měli vypadat pokračování pirátů z karibiku,ale zatím nebudu příliš hýřit optimismem a nechám si to až budu mít shlédnuto víc dílů.Update po pátém díle to konečně nabírá obrátky sem rád ,že sem setrval.