• Krátkometrážní

Sodoma Reykjavík (1992)

Příšerné hovada,dacani,zfetovaná zběř! Nevím jak jinak ještě počastovat tu bandu šílených figurek ve víru demolice na jedné straně a EM Í (Mafie, Island) trio vyjímečně tupých gaunerů na straně druhé.Místy srovnatelné snad jen s mladí v partě každopádně postupem času to dostane ty správné grády a je to jízda jaxviňa.Taky určitě stojí za zmínku ten všudy přítomný bordel myslel sem ,že mám doma chlív,ale tady si dal někdo na kulisách pěkně záležet.Co dodat závěrem?Snad jen zvolání :Po nás potopa!!!

Sonatine (1993)

Kitano já tleskám ve stoje bravurně skloubený mix drsné gangsterky s prvky lehkého humoru. Ten čas strávený na pláži s bandou vrahounů sem si příjemně užil vždyť i yakuzáci sou jenom lidi a musí taky relaxovat než zase v ulicích a barech začne lítat olovo.

Sousto pro satana (1976)

Ač připraveno z kvalitních ingrediencí sousto těžce stravitelné nutno zapít tuplákem německého piva a pak minimálně hodinu šaškovat v místnosti plné much a když ani to nepomůže vemte si na sebe tenké letní šaty a procházejte se okolo řeky do čtvrt na pět to by vás mělo zchladit.

Srdce na dlani (1998)

To se takle jednou z čista jasna rozhodla docela pěkná holka znuděná životem zabít čas kratochvílí,která není zrovna z nejmoudřejších. Oslovovat na ulici cizí lidi s nabídkou“dám vám hodinu svého času udělám cokoli a nic za to nechci“ Člověk by si řekl,že by z toho mohlo vzejít spousta bizardních situací opak je ,ale pravdou mezi šoustáním enormně odpudivého slizounka, utěšováním nočního hlídače a kremací jednoho psa se toho moc něděje ikdyž zákonitě muselo přít i to že tuhle naivní hodinářku ošoustá do prdele duo ožralých a natěšených neandrtálců. A co z toho vyplývá? Nudíte se? Pořiďte si medvídka mývala.

Stopař (1986)

Ultimate Badass Rutger Hauer je stvořen pro role grázlů a tady je tak přirozený jako kdyby terorizování lidí bylo jeho denním chlebem.

Studená ryba (2010)

Shione děkuju si bůh to zas byla jednou pastva pro mé zvrácené alter ego.Po pomalejším rozjezdu se rozehrál koncert nad, kterým by zaplesal kdejaký řezník já osobně hltal každou minutu a ani si neuvědomil tu dlouhou stopáž pro Shionovi filmy tak typickou. To jakou hlavní hrdina nastolil výchovu své nezbedné dceři se jen tak nevidí.A po shlédnutí tohoto snímku snad do svých koníčků zařadím i akvaristiku.Jednoduše krásně perverzní.

Superjail! (2007) (seriál)

Vítejte v Super lochu na skládce lidského odpadu kde vězni sou natolik pošahaní vraždící maniaci ,že v jejich zhovadilostech je předčí už jenom personál tohoto sadistikého nápravného zařízení.Seznamte se tedy se zaměstnaci k smrti milující svůj flek . Ředitel je opravdu jakási parodie na Willy Wonku jak už někteří uživatelé poznamenali dále je tu účetní a poskok v jedné osobě Jared ,který plní bezezbytku všechny zvrácenosti,které se v ředitelově chorém mozku ulíhnou,nebojácná dozorkyně mužatka Alice,mimozemská věčně se nudící dvojčata,která ředitelovi nápady vždycky ještě o stupeň vylepší a v neposlední řadě vězňobot hyper výkonný automat na popravy když si to dáte celé dohromady a pokud ste sami dostatečně zvrhlí budete se u tohoto večerníčku pro mukly královsky bavit jo a za zmínku taky stojí chytlavý úvodní song pro mě je tohle jeden z nejlepších seriálů na doživotí.

Sushi girl (2012)

Jedna za mjůzik a jedna za Marka Hamilla.

Svatba (2004)

Kurva tož to byla aspoň pořádná veselka v polském balíkově.Chlast teče proudem,svatebním darem nabušená audina k tomu všemu nevěsta jak lusk.Ptáte se tak co se může posrat? V takovém případě odpovívám jednoduše, naprosto všecko včetně svatebčanů .Inu každé juchání něco stojí a otec něvěsty musí vypláznout pořádný balík aby dal věci dopořádku.Není divu,že ke konci už je taky značně najebaný a unavený a to nemluvě o újmě na těle i na duši, takže se není čemu divit když všeobecné veselí zakončí slovy: Běžte už všeci do piče svatba skončila!!!

Světlonoš (2005) (studentský film)

Král je mrtev, ať žije král!