• Krátkometrážní

Život naruby (2014)

Proboha,že charismatický Eddie kde ho vyhrabali? Odporný knírek a věčně otevřená huba tak takhle si opravdu charisma nepředstavuju není to napínavé nemá to spád není tam jediná zajímavá postava Lambert taktéž tragický.Takže proč sem film dokoukal? Atmosféra L.A hodně fajn,ale co můžu vyzvednout opravdu povedený soundtrack nic víc nic míň.

4 inyong shiktak (2003)

A dost konec tohle byla poslední kapka mdlá ,utahaná k smrti nudící hovadina vydržet u toho ty dvě hodiny byl opravdu horror s filmy tohoto žánru nadobro končím.

800 kulek (2002)

Alex opět nezklamal u jeho filmů se vždycky výborně bavím westernové městečko divočejší než divoký západ sám.

964 Pinocchio (1991)

Co do šílenosti a množství vyblité rýže nemá Himiko konkurenci široko daleko,ale jak k tomu příjde chudák dement Pinocchio?Na začátku jeho pouti to byl takový vyjukaný Budulínek jenže zlá Himiko z něho udělala hyperaktivního neposedu,který v agónii rozoravá asfaltku.964 výkřiků zoufalství zmateného člověka zbaveného důstojnosti bloudícího temným labyrintem vlastních zbytků mysli to je to co sem chtěl vyblít za Himiko já.Tak nějak tuším,že můj komentář dává asi tolik smyslu jako celý tenhle bezhlavý počin nicméně k jádru pudla pouze chci říct ,že je to ten neuječenější Japonský zvratek undergroundových jatek.