• Krátkometrážní

Kingsman: Tajná služba (2014)

No to sem z toho Pistorius klidně mě protáhněte kakaovým okem švédské princezny ať Skandinávie ve své nehynoucí slávě přetrvá na věky,ale neustále jsem trýzněn pocitem , že z téhle Bondovské taškařice šlo vytřískat mnohem víc něž šišlající Samuel a makovice explodující v křiklavých barvách Vaughnových pubertálních představ.I když s jistotou můžu říct,že nejeden řezník by zaplesal vyměníc svůj sekáček za masochistickou simku a s chutí trochu osvěžil svou invencí zkušeného harcovníka místních jatek škrobenou špionskou maturitu agenta záprtka.Nemít Kingsmani Colina jako eso v rukávu zcela jistě by se jim tohle nebetyčně kůůůůl Viktoriánské sídlo z karet při prvním výbuchu Cé čtyřky poroučelo k zemi.

Konflikt (1983)

Rozhořel se konflikt,vzplály boje a z obyčejné sirkovraždy je rázem spalující sirkocida.Inu zde se potvrzuje známá pravda, kterou všichni občané Sušic určitě dobře znají kdo si hraje s ohněm ten se nepochybně také spálí.

Korgoth of Barbaria (2006) (TV film)

Barbar Korgoth stroj na smrt antihrdina nejtvršího kalibru a ražení,který nejde pro ránu daleko to je přesně můj šálek hnusu jak ho mám rád pro lidi odkojené dračím doupětem a rpg pozitivní jedince jasná volba.

Kozure Ôkami: Jigoku e ikuzo! Daigoro (1974)

Pro tuhle ságu mám fakt slabost a jsem rád že sem si zakončení nechal na dnešní prosincový zasněžený den, protože mě fakt zdvihlo náladu všechno se opět točí okolo usmrcení Itta Ogamiho po nezdaru Retsudovi nejmladší dcery, levobočka a tří hrobolezeckých zombie warriorů nastávají ty pravé zimní radovánky Itto zalyžovavší si samuraje razící zřejmě heslo v množství je síla porcuje jednoho zadruhým svým multifukčním kočárkem jako by to byl mlýnek na maso a oni mu vděčně najíždějí na jeho nabroušené ostří až do (pro ně zajisté) hořkého konce. Sníh se barví krví a hlavní záporák opět uniká toliko závěr nedokončené 6 dílné série pro mě skvěle strávené odpoledne před zakončením roku.

Království (1994) (seriál)

Tak z tohoto špitálu atmosféra sálá na míle daleko super psycho prostředí a hlavně zaměstnanci Ernst - Hugo Järegård jako švédský doktor Stig Helmer ,který nesnáší dány je prostě nezapomenutelný. Tak si někdy říkám jak by asi vypadala ordinace v růžové zahradě kdyby ji natočil Lars Von Trier? Jen škoda ,že se seriál nedotáhl do konce.

Krása na zabití (1999)

Nejvtipnější Miss co sem měl tu možnost shlédnout s pořádnou dávkou černého humoru reflektuje dokonale debilitu amerických maloměšťáků.Obzvlášť pak musím pochválit všecky mladé a tehdy ještě ne moc známé herečky hlavně Alexandra Holden byla v roli anorektičky opravdu nechutná přidejme k tomu parádní soundtrack a máme smrtící koktejl ze zákulisí jedné na hlavu postavené soutěže krásy.

Ledová archa (2013)

Každý malý kluk chtěl být někdy ve skrytu duše mašinfírou.Pokud jste si jako malí hráli s vláčky bod pro vás.Probojujte se s těmi nejposlednějšími z nejposlednějších skrz všechny vagony přes nemalé nesnáze až k vytoužené metě .Postapo podané ryze zábavnou formou nehrající si zbytečně na inteligentní podívanou.PS: S Tildou až na kraj světa!!!

Legend of Lemnear: Kjokuguro no cubasa Valkisas (1989)

Žádné velké sraní a zbytečné kecy šup po hlavě přímo do akce hlavně ať už je to za náma to bude asi motto hlavní hrdinky. Svižné boje, nějaká ta nahota a pěkná animace inu než sem se nadál už bylo tohle dobrodružství u konce to sou věru potěšující aspekty,ale co tohle dílko vyloženě degraduje je hudební doprovod ten je nad míru debilní a naprosto nevhodný i při kydání hnoje natožpak pro epické souboje.

Le Havre (2011)

áááá k zblití

Let's Nupu Nupu (1998) (seriál)

Pedofilní školní setra, incestní vztah mezi dvěma sourozenci pomocí videa myslel sem, že už sem viděl všecko , ale vždycky se najde nějaké anime , které mě překvapí některé gagy byli sice slabší ve výsledku ovšem skvělá porce zábavy , která čítá pouze pět minut na díl takže se nudit nebudete. do toho suši kočko!!