Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
Radim12
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Sci-Fi
Komedie
Drama
Fantasy
film
TV film
seriál
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
Bunkr smrti
(2008)
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
Muži v černém 2
(2002)
Muži v černém
(1997)
Stalingrad
(1993)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pád Třetí říše
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
milos1274