Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tak tenhle seriál jsem si opravdu oblíbil. Chvíli sice trvalo než si ke mně našel cestu, ale po shlédnutí několika dílů v televizi mi bylo jasné, že ty díly chci všechny! Od první série byl seriál neuvěřitelně zábavný a chytlavý (hlavně Barney!), a tyto skvělé vlastnosti mu vydržely asi do konce 3. série. Ve čtvrté sérii to šlo hůř, už to nebylo tak vtipné ani zábavné, ale stále to byl jeden z mých nej seriálů. Po krátké přestávce jsem navázal pátou , šestou, sedmou a osmou sérií což trvalo překvapivě krátkou dobu. Nyní je ze mě velký fanda seriálu a čekám na poslední 9. sérii. 74% PS: Tedovu budoucí ženu jsem si představoval krapet jinak

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Tak na tomto seriálu jsem vyrůstal. Ke knížce jsem se dostal až později a je těžké posoudit co je lepší. Každopádně jeden z mých nejoblíbenějších českých seriálů! Podobně jako u Obecné školy jsem se tomuto seriálu smál a zároveň se učil! 89%

Trosečník (2000)

Opravdu vynikající film. Skvělé akční scény střídají chvíle vážné a beznadějné, Trosečník působí skvělou atmosférou a Tom Hanks tomu kraluje výborným výkonem. PS: Wilsona už mám doma a těším se až si s ním zahraji. 90%

Blanche - královna zbojníků (2002) odpad!

Tento "film" jsem viděl jednou a už ho doufám neuvidím. Absolutně hrozné, zbytečné, nudné! sotva 5%

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nechápu, kde berou stále nové nápady! 91%

Leon (1994)

Vynikající film! Všechno skvěle zahrané. Napětí a akce! Sice tam pár scének bylo nudnějších, ale tomu se zkrátka nejde vyhnout. A jestli tam byly ještě nějaké další nedostatky, závěr je všechny převálcoval. 92%

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Když jsem se doslechl, že se chystá film o Tolkienově první knížce, už jsem se nemohl dočkat až to uvidím. Tolkiena čtu hodně, takže jsem doufal v podobný výtvor jako LOTR. A víceméně jsem se dočkal. Snímek Hobit, neočekávaná cesta nás opět zavede do skvělé Středozemě a rozšíří nám objektiv o nová místa (Lonely Mountain). Je zde sice vidět až přemíra digitalizace (jakby taky ne, když je to původně ve 3D), ale u filmu se nudíte málo, skvěle vás vtáhne. Pokud vám jde i o hudbu, určitě budete potěšeni, protože Howar Shore to opět zvládl na jedničku! "Misty Mountains" jen tak z uší nedostanu! Dočkáte se zde více humoru, Hobit se netváří tak vážně jako LOTR. Je zde doplněn i obsah, který v knize podrobně není (Dol Guldur, Radagast, Azog), na druhou stranu jsou některé scény unavující, hlavně dlouhý začátek. To poté ale kompenzuje ta vysoká míra akce, kterou jsem rozhodně nečekal. Už se opravdu těším na pokračování a hlavně na skvěle zpracovanou Horu! 84% Po dalším shlédnutí jdu dolů, rozhodně nic podobného jako LOTR, na který se můžu dívat stále znovu a furt mě to baví. Nedoporučuji kupovat DVD. 68%