Sexy párty (2002) odpad!

Po 20 minútach som to vypol. Proste všetky takéto filmy sú len slabou kopiou toho pravého. Film American Pie je len jeden a odvtedy sa nenašiel film, ktorý by sa k nemu aspoň trochu priblížil. Táto nechutná žumpa je fakt blbá a nezachránili tie ani pekné ženské.

Hood of Horror (2006) odpad!

Tento film je tak blbý, že ani neviem o čom vlastne bol. Keby v tom nemal prsty Snoop Dogg, ktorého hudbičku si rád vypočujem a samozrejme to nebol horor ani o to nezakopnem, ale... stalo sa. Čo som z filmu pochopil :) je rozdelený na akési 3 časti v ktorých sa stretávame s tromi odlišnými ľuďmi a ich osudom smrti... proste bla bla nech to je aj zajačikoch to je jedno i tak to je hovadina. Hrala tu len "čierna hudba" ktorú počúvam, ale do filmu sa to nehodí.. Danny Trejo bol tiež akýmsi lákadlom, ale ani ten film nezachránil. Blbý scenár a réžií ani nehovorím... psy tu žrali kaviár a tak :) Vraždy(dokopy ich to bolo asi 3) boli trápne i keď boli originálne. Režisér používal mnoho filtrov až to vyzeralo tak, že tí černosi vo filme(a verte mi, že ich tam bolo požehnane) sa stratili kdesi v obraze... Dávam 10% a aj to za záverečný Snoopov song, ktorý bol aj závoven videoklipom a sumárom filmu. Odpad! ako vyšitý!