Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Animovaný

K zemi hleď! (2021)

Kaslat na novy Matrix! Ano, vsetci to chcu vidiet a asi to aj uvidia, ale je tu iny film.. Don’t Look Up. Prisiel v tej najlepsej dobe. V dobe pochybovacov, nekompetentnych politikov, hrdinov na socialnych sietach.. Ked su media uz len zabava a nikto ich neberie vazne a veria viac fakenews.. Paradny warning.. socialna tupost a zahladenost do seba, nekompetentnost papalasov, svetovych elit. Je to skvela a hlavne vtipna satira, ktora ukazuje 🖕

plakát

The Matrix Resurrections (2021)

15 minuta: no zatial nuda co vidim.. nutkanie chytit telefon prevlda..padajuce zelene pismenka boli! 26 minuta: vysvetlovanie, (ci) ospravedlnovanie, ze 4ka vlastne vznikla? Toto bude este zaujimavy matros.. 1h: stale to len spomina na prvy diel a tvari sa to nad vecou.. uz to, ale vyzera, ze uvidim o com ma 4ka vlastne byt 🤷‍♂️ 1h50m: pride mi to ako reebot, ktory sa tvari strasne sofistikovane (ale nie je). Z poslednych Wachowski films je to skor Jupiter Ascending nez Cloud Atlas 😕 2h17m: koniec. Poslednu polhodku to zacal byt The Matrix 4.. akcia, boje, vybuchy, ale tiez ziadna slava 4/10 #fuckyouthematrixresurrections

plakát

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Vobec mi nevadi, ze to je beckove ani, ze to je lacne jak veci z aliexpressu. Pre mna guilty pleasure roku ako vysity. Hernu seriu milujem a bolo prijemne konecne sledovat ako tak vernu filmovu adaptaciu (aj snaha sa ceni)… ale kurva ten casting! To fakt?

plakát

The Oprah Conversation (2020) (pořad)

Hodnotim len diel Oprah vs Elliot Page. Naozaj ma zaujimalo.. preco?, ako?.. pozadie prerodu z Ellen na Elliota.

Králové videa (2020)

Po technickej stranke asi na urovni rychlodabingu z 80s. Ale samozrejme ocenujem snahu priblizit tu dobu mladsim divakom. Chybal tam drive, nieco viac nez staticke rozpravanie par nadsencov.

plakát

Clarice - The Silence Is Over (2021) (epizoda)

Je to az moc televizne. Skor nez napr. True Detective to je niekde na urovni slabsich dielov Cold Caseu. Kazdopadne jeden-dva diely este skuknem a uvidim.

Leaving Neverland (2019)

Tomuto snad nikto nemoze verit :D Myslim si, ze velmi pekne prifarbene rozpravanie dvoch nesympatickych ludi.

Avengers: Endgame (2019)

Akoze lepsie nez predosle marvelovky, no za srdce ma to nechytilo. Ta osudovost ma nejako minula.

Ovládací panel
58. nej uživatel Slovensko