Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Animovaný

plakát

Zlatá devadesátá (2023) (seriál)

Upgrade po 20tich rokoch pre tu istu generaciu, ktora zrala 70s show. Rovnake prostredie, rovnaky humor, nova partia. Narozdiel od minulorocneho How I Met You Father, toto funguje na vybornu. 👌

Amsterdam (2022)

Presne typ filmu, ktory mal byt miniseria. Postava Chrisa Rocka ma srala cely cas.

plakát

The Big Steppers Tour: Live from Paris (2022) (koncert)

Bol som na koncerte v Prahe a musim konstatovat, ze Kendrick je uplne inde nez vacsina hip-hopovych umelcov. Tato show je toho dokazom.

Trol (2022)

Nie zle, ani dobre. Taka kopirka vsetkeho co sme uz videli v inych filmoch. Ked Norskeho Trola, tak zostanem pri filme Trolljegeren z roku 2010. Ten ide po atmosfere nez po akcii. Zaciatok bol slubny, potom klasicky priemerny Netflix.. ale je to pozeratelne.

plakát

American Horror Story - Něco se blíží (2022) (epizoda)

Po piatich minutach by som napisal, ze z toho vobec nie je citit AHS. Ale po celom diely konstatujem, ze to je nezaujimave. Postavy, herci, dej, zapletka, vsetko je nezaujimave a banalne. Gay tematika mi vobec nevadi, no nech sa to rozbene, pretoze prvy diel som trpel.

Černé brýle (2022)

Cakal som horsie. A giallo to teda nie je. Ved tam chybaju snad vsetky atributy tohto zanru.

plakát

Na západní frontě klid (2022)

Porovnavanie s filmom 1917 uplne chapem, ale svojim zobrazenim vojnoveho pekla to ma asi blizsie ku Gibsonovmu Hacksaw Ridge. No inak.. to zobrazenie prvej svetovej a toho chaosu na fronte ma dostalo. Je tam vsetko co od dokonaleho filmu chcem.