Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Niesom žiadny kritik, ale tento hobbit bol veľmi dobrý, dosť nečakaný. Bolo to celkom smutné že kľúčová postava zomrie. Páčil sa mi ten prequel pána prsteňov na konci. Celý film je v podstate jedna veľká bitka. Perfektné zakončenie príbehu. Som spokojný z konca. Som verný fanúšik stredozeme takže dávam 100%. Ďakujem režisérovi Petrovi za kvalitnú prácu.

Zaříkávač lží (2014) (amatérský film)

2 za spracovanie a hudbu. Je to strašne zložité z NejFakeom. Ale rešpekt za to že sa udržal pod maskou 6 rokov. Prečítajte si Kordusov komentár, dobre to zhrnol.

Mumie se vrací (2001)

65% ? Prekvapilo ma to.. Mne sa to osobne veľmi páčilo. Ale druhý diel je druhý diel.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Celkom dobré, perfektné spracovanie.. ale hovoriaci drak ? To bolo fakt prekvapujúce.. To zakončenie bolo výborné. Mal som pocit že to režíroval niekto iný. Malo to iné čaro. Keby nebolo Bilba tak by to bolo celé v háji. Asi 5 krát zachránil situáciu Bilbo. A legolas ? Pôsobil oveľa staršie ako v Pánovi prsteňov. Z vizuálneho hľadiska to bola pecka.

Millerovi na tripu (2013)

Nezvyčajná komédia. Hneď ako si poviem komédia 2013 vybaví sa mi hnus a znechutenie.. lebo tie dnešné komedie stoja za*****. Ale toto bolo celkom prijateľné. Dobrý nápad. Veľmi zábavné... na večer výborné.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Proste epické zakončenie ako sa patrí. Jedna scéna dojímavejšia ako druhá. Keď mi niekto povie že Alan Rickman je zlý herec tak mu asi pričarujem chvost... Harry Potter je podľa mňa najúspešnejšia viacdielna séria akú som kedy videl.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Kto nevidel predošle dieli môže prísť sem a dať 1 či 2 hviezdy... Ale ako neviem aký to ma zmysel hneď skočiť na siedmi diel. Proste film ako sa patrí. Treba si uvedomiť že je to POKRAČOVANIE príbehu.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Čo bolo na tom zlé ? Trochu to bolo prehnané a na pohľad ako transformers ale inač celkom fajn. Čakal som od toho viac ale čo už. Oplatilo sa čakať. Príbeh dobrý, akčné až až. Aj keď v niektorých nelogických scénách som si chcel cez hlavu prebiť ruku ale čo už. Dalo sa to.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Dvoma slovami... Najprelomovejši diel... Veľmi dojímavé... Yates sa naštartoval a podal ohromný výkon. Fakt jeden z najlepších dielov.