Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Animovaný

Poslední recenze (71)

plakát

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda) 

Tak tohle mělo k pánu prstenů hodně daleko, nejenom že to mělo prkenej příběh, doprovázenej naprosto nelogickou bitvu... ale tentokrát selhala i kamera, koho proboha napadlo tohle dělat v takovém temnu? Snad tam dám tmavou čočku nebo něco jako v helmově žlebu! Ani na OLED televizi tohle nebylo přehledné... A když dělám televizní show tak musím předpokládám že většina lidí to neuvidí v kině a většina lidí nebude mít doma OLED... *********SPOILER********* 1) Bitva... Co proboha byl ten charge kavalerie???V pánu prstenů to byl charge kuli šílenému otci, ale kdo je tady ten šílený co ten charge nařídil??? Nelogické portování postav. Jak se sakra Jorah dostal k Dany??? Proc byl proboha příkop postavenej ZA a ne PRED armádou??? 2) Příběh.... 0 zvratů, všechno šlo podle plánu, nikdo zásadní neumřel, všichni maj pevně nasazené plot armor, takže nikdo nemůže umřít ani když kolem nich umírají tisíce. Nedozvěděli jsme se nic o white walkrech, ani o branovi, ani o lord of the light ani o ornamentech z mrtvol jak nám slibovali tvůrci. V jedné scéně zombie může slyšet kapky krve, ale najednou Arya projde armádou white walkers a zombie az k night kingovi??? A jak z toho teď ven? Necháme Cersei zabít víc postav než tak hypovanej Night King? Nebo je prostě necháme přežít??? Cekal sem hodně a nikdo se tomu nemůže divit, páč tohle bylo to co se hypovalo od pilotu a sama HBO poslední měsíc eště přihazovala do kotle, ale tohle bylo ploché až to nebylo hezké, fakt sem čekal že sem v těch katakombách aspoň podříznou Sansa a Tyrion, ale ani to nic? WHAT THE HELL???

plakát

Doctor Strange - bonusový prodloužený IMAX trailer (2016) 

No.... vizuálně dobrý, příběhově klasika.... ALE Prequel? Rozšířený trailer možná, ale jsem zvědav kolik scén z toho nebude ve filmu když tak víc jak 60% byla mainstream akce...

plakát

Vesmír (2007) (seriál) 

Kvalita jednotlivých dílů hodně kolísá, některé díly jsou na 5 hvězd, některé nestojí ani za 3, ale celkově bylo víc těch na 5.

Poslední hodnocení (1 156)

Reklama

Poslední deníček (2)

12.12.2013-13.12.2013

Půlnoční premiéra Hobbit 2. díl