• Thriller

L. A. - Přísně tajné (1997)

Když se podaří, co se dařit má ....:). Tak to vypadá přesně takhle. Není to ani nic filozofického a ani to není úchvatná kamerová orgie. Přesto je to dá se říci geniální! Špičkový scénář nepohřbila špatná režie, ale naopak ho posílila. Spolu s výbornými hereckými výkony všech zúčastněných a podařenou hudbou, tu máme na nic si nehrající film, kterému málokdo odolá a nedá za pět. Přeci jen vyzdvihnu mého oblíbence Guye Pearce. Jedna z jeho nej rolí. No a musím vyzvihnout mého neoblíbence Russela Crowea, jeho role je jeho nej zcela určitě!!! Na tom trvám!!! Dokonce i další shlédnutí tomuto filmu neubírají nic na kvalitě. Jinak než za pět prostě nemůžu!!! Hush-Hush!

Sejmout zabijáka (2011) odpad!

Nemůžu jinak. Totálně odpornej, nesympatickej a buranskej nikoliv hlavní záporák, ale hlavní klaďák? No strašně hrozný. Všechno. Prasečí image Kilmera maximálně k pozasmání, ikdyž je to spíš k pláči. Christopher Walken ze svého šarmu neubírá, ale nechápu, proč si zahrál v takový sračce. Samozřejmě, že jsem viděl horší, ale za to, že jsem to po půlce vypnul, což se nestává často a za to, že to má tak ostudně vysoké hodnocení! Jak jsem zmínil na začátku: Nemůžu jinak!!!

Tropická bouře (2008)

Přemýšlel jsem jestli dvě nebo tři. Bylo to vážně dost slabé. Hodně peněz se do toho vrazilo, ale málo srandy. Za Jacka Blacka a jeho kecy u stromu dávám velmi slabou trojku!

Šéfové na zabití (2011)

Ze slibného začátku se postupně stávala nuda. Později i trapné taškařice a některé velmi nevěrohodné (nesmyslné!) příhody a infantilní jednání postav, mi už dost vadilo. Takže překousnout se to dalo, i když místy to bylo tuhé žvýkání. Zítra už si na to ale ani nevzpomenu a po druhé už to vidět nechci. Nic se nemá přehánět a tady se přehánělo opravdu dost. Jak už tu někdo napsal - zajímavé vedlejší postavy, určitě mnohem víc než hlavní, dost nesympatická trojice! Za dvě a to přeháním :).

Pretty Woman (1990)

Bez předsudků s chladnou hlavou .... to nejde! Ten film mi vadí. Vadí mi strašně JB atd. atd. a taky mi vadí hudba no. Za jedna a přimhuřuju i oko na ponožce!

Mělký hrob (1994)

Tak to vypadá, že tenhle film je ryzí čtyřhvězdičková záležitost. Na pět to ještě není, vzhledem k dalším kouskům Dannyho, ale míň než čtyři tomu může dát jen málokdo. Vynikající prvotina, kde je znát už ten talent. Za málo peněz hodně muziky a to včetně muziky!

Smrt na dálnici (2004)

Ze začátku nadprůměrná žánrovka, která za druhou půlkou už trochu ztrácí to napětí, které vydržet prostě mělo. Několik nesmyslů, kdy by k tomuhle vůbec nedošlo, kdyby .... atd. - nebudeme řešit. Nostalgická vzpomínka na v dětství zkoukávané akčňáky. Silná trojka i za Rhonu!

Pekelná jízda (2008) odpad!

Je tu pár důvodů, kvůli kterým bych mohl dát aspoň jedničku, ale kvůli Larrymu Bishopovi musím dát odpad nejodpadovější. Dostalo se mi to do ruky náhodou a musím říct, že takhle jsem znechucenej málokdy. Tak dementní, odpornej a hlavně totálně nesympatickej a trapnej hlavní hrdina se ve filmu ještě neukázal. Larry musí být příbuznej s Uwe Bollem, jinak nevím. Fuj, hnus!

Otázky a odpovědi (1994)

Celkem předvídatelný děj přebíjí vynikající herecké výkony všech zúčastněných. Je to hold podle skutečnosti. Slabší čtyřka.

Zdrojový kód (2011)

Oddechovka při které se nesmí moc přemýšlet. Konec je samozřejmě na hovno. Všichni, kteří si to uvědomí jako spoiler by stejně nejdéle po půlce filmu už konec dopředu tušili :D. Slabá trojka. S koncem jiným by byla silná.