Někdo to rád horké (1959)

Že bych si potrhal bránici smíchy, to říct nemůžu, ale rozhodně je to zábavný film, na který mě bavilo se dívat. Vzhledem k roku vzniku je to film jistě nadprůměrný.

Hospoda (1996) (seriál)

Rozhodně nejlepší věc, co kdy vznikla v TV Nova. Příjemná béčková oddechovka, ale nic víc.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Velmi dobré, ale Pán prstenů se mi líbil o něco víc. Hlavně je to ale konečně zase nějaký opravdu dobrý fantasy film, protože těch je celkově zatraceně málo... Cate Blanchett jako Galadriel je naprosto fantastická!

Kill Bill (2003)

Tarantino je magor a tenhle film mě o tom definitivně přesvědčil. Třetí hvězdička je za soundtrack.

Kafe a cigára (2003)

Vůbec nechápu, proč mě bavilo se na tenhle film dívat :-)

Freddyho úlet (2001)

Viděl jsem to poprvé, když mi bylo 16, a s kamarádem jsme se před tím docela hodně zkouřili. Musím říct, že jsem se nikdy před tím ani nikdy potom u filmu tak doslova nevysmál z podoby... Jinak je to ale fakt neuvěřitelná píčovina...

Mulholland Drive (2001)

Asi jsem opravdu magor, ale tohle je prostě nejlepší film, který jsem kdy viděl. A to i s docela velkým odstupem času od prvního shlédnutí...

Den, kdy se zastavila Země (2008)

První třetina filmu vypadala opravdu slibně a sledoval jsem jedním dechem, postupem času to bylo ovšem stále slabší a slabší a konec už mi přišel poněkud odbytý... Celkový dojem ale není špatný a určitě doporučuju ke shlédnutí, i když je to na druhou stranu kýč from U.S.A. jak poleno:-)

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Film je natočený celkem dost hrozně, ale skutečně jen o málo filmech můžu prohlsit, že jsem se od začátku do konce opravdu od srdce smál a to nejen při prvním shlédnutí. Proto rovných *****