Ájurvéda - umění bytí (2001)

Bolo by naozaj pekné, keby sa múdrosť starých vekov dostala do povedomia dnešného moderného človeka. Starí Indovia neboli blbí a máme sa od nich stále čo učiť, chce to len otvorenú myseľ, nielen brať slová pána Dochtora ako niečo neomylné. Mňa dokument presvedčil, aby som si o tomto systéme naštudovala viac informácií. Namaste.

Aladin (1992)

Vždy sa rada nechám uniesť nostalgiou a Aladin je pre mňa jedným zo symbolov detstva, je tu krásna hudba a animácia. Toto môžem vidieť aj tisíckrát a neomrzí ma to. Hold trošku dieťaťa stále vo mne zostalo :)

Aladin - Jafarův návrat (1994)

O poznanie horšia animácia ako pri jednotke a príbeh mohol byť tiež prepracovanejší, ale až taká katastrofa to nebola, zopár frkov sa aj podarilo. Na jednotku sa to však nechytá ani z rýchlika. Páčil sa mi však Jagov prerod (pretože stále verím, že v každom človeku/vtákovi //*to zase vyznelo, čo? :D*// sa nájde kúsok dobra). Ale aj tak: DALO SA TO SPRAVIŤ LEPŠIE!

American Mary (2012)

Dosť divný a úchylný film, síce nie som na nechutnosti, ale toto ma napočudovanie dosť bavilo :D

Animatrix (2003)

Animatrix aneb Historky z Matrixu. Väčšina príbehov ma zaujala, takže celok hodnotím skôr pozitívne. A aj keď animácie boli poväčšine pekné, niektoré boli na mňa až príliš podivuhodné, no nevadí :D Podľa mňa to bolo pekné a dôstojné doplnenenie príbehu o Matrixe.

Backbeat (1994)

Sympatická snímka popisujúca začiatky slávnych Chrobákov. Dostala sa ku mne číro čírou náhodou, ale neľutujem to.

Barbar Conan (2011)

Priemerná popkornová vymývarna, na ktorú po pozretí ihneď zabudnete. PS: Jason vyzerá omnoho pozerateľnejšie ako Arnie.

Bezmocná (1995)

Je to síce blbina jak hrom, ale neviem prečo, vydržala som to pozerať celé :D Svojim spôsobom som sa celkom aj bavila.

Blbý a blbější (1994)

"Blbí lidi, taky lidi" Skvelá komédia, ktorú poznám už naspamäť. Týchto dementov jednoducho musíte milovať. Jim Carrey je KING a Jeff Daniels za ním nezaostáva. Putovanie za pani "Samsonite-ovou" vo veľkom štýle :) Proste klasika.

Bokovka (2004)

Už dávno som nevidela taký milý, príjemný, jednoduchý a nádherný filmík. Je to presne ten typ filmu, ktorý si vychutnáte ako dobré vínko. Celkovo som z neho mala pozitívny dojem. Tá nesúrodá dvojica kamarátov - jeden chronický sukničkár, druhý ešte nespamätaný z rozvodu, mi padla do oka hneď a ich zážitky z ich chlapskej jazdy som si užívala spolu s nimi. Veru až mi došlo na to vínko, čo tam neustále degustovali, chuť. Rozhodne má tento film na to, aby sa stal mojou srdcovkou.