TRON: Legacy 3D (2010)

Originál zatím neviděn, ale epochální myšlenka všehovládce myšlenky v elektronické podobě v tomto remaku se mi velmi zamlová.

Tandem (1987)

Slušné životní drama

Tenkrát na Západě (1968)

Bezesporu nejlepčí režijní a dramtugické kvality jsou nespochibnitelné, avšak celkove mě to nenadchlo(muj best west trilogi with Clint Estwood jest), asi je to nad mé chápaní hloubka všeho potamnímu dění, proto se přidám k povšechnímu profesionálnímu hodnocení. 83% (uvodní scéna napadně podobná Troškovému vesnickému filmaření, kde bral inspirací nejasné již není)

Nekonečný příběh (1984)

Přília rozsáhlá výprava, ktera na mě vždy působila depresivně, nekonečno x nicota, přesto se kvality nedají upřít. 85%

Vládce knih (1994)

Příběhově složité(naznaky mnoha hlubokých literárních postav) pro dětsko, kdy je dospělí ozřejmi, takže ideálni rodinná kombinace, nu z nostalgie a originality 80%

Hačikó - příběh psa (2009)

Japonský příběh, zasazený do Ameriky, zaujme především nejprve roztomilostí a poté nečekaným průběhem, nikterak však mohutným příběhem. 73%

Dragon Ball Super (2015) (seriál)

Prvních 20 episod je jen rozložení dvou předcházejících filmů, jsem velký fan, ale tohle je naprostá hrůza. Naprosté nic a bída i animace odfláklá. max40...%... no od 30 episody to už vypadá příběhově lepčí kuci fudžiacký 72% však ta aninace rychlokvaška ,a je jasné naznačené že to na kvalitám DBZ nesáhná. příběh se nám troch rozvíji však někdy trochu do slepe stopy. 76 dílů

SuperStar 2015 (2015) (pořad)

Castingy měli ješte hlavu a patu, seriozná diskuze poroty o kvalitě přednášjicích, ale pak začala účinkovat byznisová produkce a vypadávání učastníku zčalo být jak pokus omyl. 77%---40= 50%.

Babovřesky 3 (2015)

Poměrně hodně malích pointových zápletk, o jakš takš slušném životě na venkově, otravný PP, v jedné velké ne zas tak špatné blbosti, o tom jak si filmařká parta užívá zvláště peněžních prostředků spozorů, a výdělku ze sledovanosti. 46%