Spása (2014)

Krutý film, plný drsných a tichých mužov (a ženy). Neuveriteľne, až reálne, nespravodlivý. Moc sa nekecá, viacej sa koná. Mads, bude to znieť ako klišé, ale rola ako vyšitá pre chladného zabijaka zo severu. Ostatný zabijaci v tomto chladnokrvnom westerne sa tiež zhostili skvelo svojej role, ale MM top.

Zmizelá (2014)

Ďalší film, ktorý ukazuje, ako sa dá ľahko manipulovať verejnou mienkou, okorenená manželským párom, ktorý sú obaja psychopati, Pri takýchto filmoch vždy chytím amok, keď vidím to ako ľudia stoja pri sebe vtom najhoršom. Ešte že to tak pekne dopadlo, aj keď s tým koncom sa mohli lepšie pohrať.

Dva životy (2012)

Námet super, zo severu prišiel čerstvý chladný vietor v podobe niečoho nového v tejto opozeranej téme. Síce chvíľu trvalo než to do seba zapadlo, o to lepšie však pozerať až do konca.

Četa (1986)

Veľmi strhujúce ,vojenské drama, o krutostiach (vietnamskej) vojny, nielen čo sa týka bojov znepriatelených strán, ale aj bojov vo vlastných radách a hlavne vo vlastnej hlave...

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Je to tak Eva to zachránila od blamáže v rámci mojich očakávaní. Vnútorný hlas mi hovoril že netreba čakať niečo extra super, ale nedal som naň. No pravdu povediac, nieje to až tak hrozné, že by ste museli ľutovať tie minúty života čo ste za ním premárnili, aj keď asi časom naň zabudnete.

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Od tohoto seriálu, asi nebudem jediný, som čakal omnoho viac. Nápad bol skvelý a dúfam že ďalšia séria využije naplno svoj potenciál.

Cristiano Ronaldo (2007)

Nepozerám nejako extra futbal a je mi u riti kto je najlepší. Ale tento dokument je skvelé vykreslenie a pocta tomuto skvelému futbalistovi.

Stážisti (2013)

Reklamný/náborový film Googlu. Film podľa šablóny, žiadne extra excentrické výstrelky tam nečakajte, asi si Google nechcel pošpiniť svoju integritu hodnej firmy a pracovníkov.Potom z toho vzniklo klasické filmové klišé. Týpci, ktorý vôbec nič nevedia prídu do firmy, tam si z nich robia posmešky IT mozgy, no nakoniec sa všetko obráti, ukážu šprtom ako žiť, oni ich zato budú učiť ako ovládať počítač a tak..... potom samozrejme je tu láska, porazenie zla na poslednú chvíľu a tak... Nič prelomové...