Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Skvělí herci skvěle hrají totální dada, bizár, úlet, WTF pičoviny. Nebudu hodnotit hvězdami, protože to je mimo jakákoli hodnoticí kritéria. Dělá to na mě dojem, že Dejvičáci (ač je mám rád), v posledních letech vyhypovaní a nasáčkovaní úplně všude, už roupama nevědí, co by.

Ženy v běhu (2019)

Rosamunde Pilcher hadra. Sice to dokouká i divák s gulama, ale nejednou se mu protočí panenky.

Ant-Man a Wasp (2018)

Ale jo, dám plný počet, protože jsem si to neskutečně užil. Mravenčák je sice otloukánkem Marveláckého světa, ale tenhle biják je tak vypointovaný a zábavný, že hravě nakope zadek patetickým srágorám, třeba panteřímu Mumulandu pro černošské publikum, nebo zmatené a trapné kapitánce Marvelové. Paul Rudd je navíc velký sympoš.

Aquaman (2018)

Je to jako když dospělý (zdravý, normální, mentálně nezaostalý) sleduje Mášu a medvěda nebo jiný dětský večerníček. Může na to koukat, dokonce se u toho může i bavit, ale stále si uvědomuje, že sleduje film pro děti. Hvězdami nehodnotím, neb nejsem cílovka... není mi deset.

Barry (2018) (seriál)

To už ve fundusu neměli jinou než Dexterovu mikinu? Nebo je to teď jednotná uniforma zabijáků? Ale k seriálu... Tohle že mělo nominaci na Emmy a hlavní představitel ji dokonce vyhrál?? A v kategorii komedií???? Páni. Nezasmál jsem se ani jednou a i zmíněný Dexter je proti tomu třeskutou veselohrou.

Black Panther (2018)

Na tohle jsem moc bílej, Riggsi. Plytká digitální omalovánka se špatnými triky a ještě horšími plky. Jestli chcete vidět cool film s černochy, pusťte si Bad Boys/Mizery.

Bohemian Rhapsody (2018)

Jako by někdo natočil mládeži přístupné porno. Vykleštěné, patetické, za hranou neúmyslné parodie (hlavně „edwoodovské“ výkony imitátorů zbylé trojice Queen). Ty dvě hvězdy jsou z milosti. Jedna za Malka, druhá za vystoupení na Live Aid.

Dabing Street (2018) (seriál)

Seriál postavený od A do Z na trapnosti? Já se tedy nebavil, mi bylo fakt trapně.

Dívka za zrcadlem (2018) (TV film)

Tohle dílo připomíná hladovou zeď - vzniklo jen proto, aby měli tvůrci, herci a štáb, co dělat. Děj je plytký a o ničem (čtyřicítka si štrejchne s mladým a ten ji po prvním šuku kopne do hader). A přitom to určitě bylo „drahý“, jak pravil architekt v Trháku. Hlavně ty historické reálie filmu ve filmu.

Hasičárna Telecí - Rozhodčí (2018) (epizoda)

Překvapuje mě, že je u tohoto „dílka“ uveden nějaký scénárista(tka). O ději se nedá mluvit a dialogy jsou čirým zoufalstvím. Spíše to vypadá, že repliky vymýšlel někdo (osvětlovač, rekvizitář...) přímo na place a během natáčení scén je za pochodu suflér házel hercům do ucha.