Španělská královna (2016)

I ve Francově fašistickém Španělsku se dá rozehrát velice vtipná komedie

Případy pro Lauru (2014) (seriál)

Seriál s bizarními herečkami/policistkami. Zrzavá Laura hraje prim, ale zdatně sekundují Janina Gavankar (kolegyně) a Callie Thorne (nadřízená).

Holky pod zámkem (2015) (pořad)

co se vám na tom nelíbilo, holoto nespokojená? krásný holky, srdcervoucí životní příběhy, hustě temná atmosféra :))

Evoluce zla (2015) (seriál)

Mezi těma největšíma zrůdama novodobé historie mi toho kašpárka Mussoliniho přijde až líto. Prostě měl tu smůlu, že žil tehdy. Dneska by místo Adolfa kamarádil s východní Němkou Makrelou a pravděpodobně by udělal v rámci EU establishmentu naprosto hvězdnou kariéru.

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě - Od Dněpru k Odře (2010) (epizoda)

Nejlepší jsou vždycky záběry na Adolfa, jak v letech 1944/1945 nad obrovskými mapami spřádá plány na další a další protiofenzivy a tužkou tam ukazuje nevěřícím generálům, který že val už ty Rusy zadrží a kde přesně Wehrmacht nečekaně a drtivě zaútočí

Monstrum (2017) (TV film)

tyhle disidentský agitky jsou akorát stejně směšný jako ty bolševický na konci osmdesátých let. jako například ta scéna s Bóžou Modrým...

Útěk do pouště (1958)

Tanky uvidíte jen na začátku a na konci, nejvýstižnější je ten britský název No Time to Die. Jinak velice slušný anglo-americký film z WWII. Chybí tradiční klišé, místo nich netradiční nápady: v zajateckém táboře nevelí zlý esesák, ale padouchem je jeho italský velitel, kterého musí krotit i Němci, nebo že největší záporák celého filmu je násilník a vrah ve vlastních řadách. Spousta výborných hlášek.