Útěk do pouště (1958)

Tanky uvidíte jen na začátku a na konci, nejvýstižnější je ten britský název No Time to Die. Jinak velice slušný anglo-americký film z WWII. Chybí tradiční klišé, místo nich netradiční nápady: v zajateckém táboře nevelí zlý esesák, ale padouchem je jeho italský velitel, kterého musí krotit i Němci, nebo že největší záporák celého filmu je násilník a vrah ve vlastních řadách. Spousta výborných hlášek.

Cyklotoulky (2009) (pořad)

Nápad skvělý, navštívená místa krásná, ale proč nás pořadem provázejí nějací vypasení starostové do podniků stejně odporných hoteliérů prostě nechápu. Nebo vlastně chápu, koncesionářské poplatky už se rozkradly, takže to ČT lepí produkt placementem :-/

Temný Kraj (2017) (seriál)

Režie: Jitka Bártů..... no tvl :-D

Atentát (2015) (seriál) odpad!

Josef Klíma, Janek Kroupa :))

Cesta na jihozápad (1989)

příběh je dobrý (tak kvalita Jacka Londona je jasná), ovšem kvůli tlemícímu se mladému Strachovi se to prostě nedá...

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

madam Brožová byla zapůjčena z TV Barrandov, svítící nemocniční recepci přitáhli ze studia Zpráv na Primě a zbytek odložených herců asi pořídili ve slevě od Agentury dobrý den. pak už to chtělo jen nápaditý scénář od mladých talentovaných autorů typu Renda Decastelo a nesmrtelný skvost je hotov

Teď vaří šéf! (2014) (pořad)

Albert dnes nabízí: volský voko se salátem z avokáda, muhehehe. Co kdybyste si radši zapnuli ty lednice před kasama, co v nich prodáváte teplou kolu, kašpaři.