smalldevil

smalldevil

Česko

• 28.11.2020  23:16

To snad ani není možný, co máme na světě za imbecily, kteří dají filmu v průměru (aktuálních) 23%. Vždyť v tom filmu je špatně všechno od úvodu až po závěr a dojebal to i náš dabingový tým. Už dlouho jsem tu nebyl, ale teď jsem se musel přihlásit, abych vyřval do světa, že tohle je odpad všech odpadů. Tohle museli natočit jenom proto, aby nasrali strašnou spoustu lidí.

• 3.1.2016  21:01
    Sherlock: Přízračná nevěsta (TV film) (2015)

tpč to je tak doonděný, že tvůrci musej bejt ondoňové. To není klasika, to není parodie, to není taškařice, to prostě není nic než zvratek chorejch mozků. To snad může bejt dobrý jen pro smažky jako doprovod rauše a pak možná, podotýkám "možná", pro feministky a kočkobáby. Pokud se mýlím, tak se feministkám i kočkobábám omlouvám. Hodnocení třemi slovy: Bastl, Sračka a Zjebanina (bastlu a sračky). Zlatý zmutovaný žraloci co lítaj vzduchem a podobný píčoviny. Tfuj, takovej hnus jsem už dlouho neviděl.

• 23.11.2014  01:36
    Filosofové (2013)

V životě jsem si nepřál víc, aby ve školní třídě bouchla jaderná puma. Ani před písemkou o jejímž tématu jsem nevěděl ani hovno. Tohle letos vede v odpadech, který jsem dokoukal. A navíc dokoukal s myšlenkou ať si už konečně autor přidá trochu koksu do rypáku a nechá celou tu psychosquadru do jednoho vychcípat. Kdyby tu byla známka megasuperextraodpad, tak jí téhle čůrákovině...hájící práva buzen, darmožroutů a sráčů, proti veškeré přirozené logice...dám. No a ten konec, to už je fakt zabiják mozkových buněk. Celkově beru film jako pokus nasrat co nejvíc lidí.

• 29.9.2014  19:37
    Stanice číslo 76 (2014)

No ty krááávo. Než skončily úvodní titulky, věděl jsem, že je to píčovina. Ale budiž, občas se rád na nějakou tu píčovinu podívám. V desáté minutě jsem si už byl jist, že to není komedie, ale tragédie. V patnácté minutě jsem to americké psycho vzdal, protože je to jedna z největších sraček tohoto tisíciletí. Za tohle bych všem, kteří pracovali na předloze a scénáři, uříznul ptáky a frndy zalepil sekunďákem, aby se nemohli množit. Možná že z toho nakonec vyleze karikatura současné tváře americké společnosti, ale když já karikatury nesnáším. Tedy za mě, bez hvězdy. A palec...ani dolu, ani nahoru...tady ať použijí svůj palec autoři a v kroužku si ho můžou navzájem strčit do svých space station.

• 2.8.2014  23:47

PEGI 13MAX Jsem rád, že jsem to nevypnul, přestože dokonce i mé lepší já říkalo "vypni to, na to nemáš buňky". Dokoukal jsem to a jsem rád, protože jinak bych si tu sračku nedovolil hodnotit. Přemýšlím pro koho tenhle film byl natočen. Asi jen pro vejfukošuky, lakoleštiče a předpubertální online děcka. Tohle fakt nezkousne nikdo, kdo je jen trochu normální (ani hráč NFS), protože to je tak do nebe volající vejplach, až to bolí. Dám půl hvězdy za to, že se snažili mít umytý auťáky a půl za to, že mě to nezabilo. Jinak palec dolů, protože filmy ke hrám se daj udělat mnohem líp.

• 11.10.2013  21:15
    Jen Bůh odpouští (2013)

17 min + 59 sec. STOP To karaoke jsem už nerozdejchal. Možná, že až si do e-cigára začnu cpát LSD, tak to pak zkusím pustit znova. Do té doby o té sračce nechci slyšet a jak mi někdo řekne o božím odpuštění, tak ho praštím přes palici a pak mu sám možná odpustím.

• 6.10.2013  20:14
    Motorkář (2011)

Týjó...drsnej vousatej biker, co vypadá jak homosexuální, kanadskej dřevorubec. Ani nevím, jestli má cenu o tom psát. Dal jsem zrychlených cca 10 minut, víc fakt nešlo. Nepochopil jsem ani komu je film určen, zda divným bikerům, malým dětem a nebo zda má pozvednout ego naší čtyřprocentní menšině. "Chceš panáka, nebo ho vykouřit?" Za tuhle hlášku, náhodou viděnou a slyšenou, dávám 1 hvězdu, protože byla úsměvná, neboť jí řekla žena, přestože bych jí v tomhle čekal spíš od "chlapa". No nic, jdu si pustit vetřelce, tomu víc uvěřím, že existuje.

• 6.10.2013  00:01

TVL já jsem ale úchyl, když čumím na takovou sračku, kterou musel dát dohromady štáb složený z dlouholetých LSD toxikomanů, kteří dva dny před započetím práce museli začít abstinovat. Ty záběry na ptáčka, kobylku, žábu a kdovíjakou ještě havěť. "Drž hubu děvko", řekne padouch a zajatou dívku podřízne jak prase - a následuje muzika jak při odpanění Belly v Twilightu...tak tenhle kousek mě fakt asi dostal ze všeho nejvíc. Ovšem "poslední výstřel" a poslední padouch je mrtev - a záběr na obláček dýmu z hlavně...jak kdybych si mobilem natočil mou elektronickou cigaretu s vybitou baterkou...tak to taky bylo dokonalý. Dokonce natolik, že jsem si ten záběr zopakoval, abych se ujistil, že jsem viděl dobře. Co se týče dialogů, tak by mne zajímalo, zda to opravdu vymyslel scénárista a nebo ta banda z tvůrčí skupiny...sakra a teď už nevím jméno bosse těch našich dabujících dervišů. Vše ostatní jsou už jen takové sračky, že je škoda to komentovat...to prostě musíte vidět. Kdyby tohle někdy někdo smahnul na placku a zakopal na hřbitově, tak bude mít na triku apokalypsu zombie, protože tohle by fakt vyhnalo i mrtvýho z hrobu. :-D

• 5.10.2013  19:20

Tak ani šťáva z koulí ve svěráku týhle suchařině nepomohla. Láci z Bulharska bych tomu asi i odpustil (stejně tam nebyly skoro žádný exteriéry a technicky to vcelku ušlo), ale nepovedenej, tlačenej, hysterickej, ječící projev tý čubky byl strašnej a už v New Yorku jsem chtěl, aby zdechla a děj se stočil na ňákou jinou, na plac nově příchozí buchtu. Ona a její vřeštění (vidím to jako chybu v režii) mi zkazily celej film. A to sem se tak těšil. Třeba se to pokusí napravit českej dabing. :-D Technicky přijatelný - 10%, za zvuk (teda mimo toho ječení hlavní čubky) - 10% a za pokus (bohužel pouze pokus) o atmosféru (taky) - 10%. Celkem 30%, víc ani howning. PS: Za tu bloňďatou maminu měli dát vejce do svěráku panu rejžovi, protože jí zapoměl říct, že už se točí a že má hrát. Nebo za to mohla slečna s klapkou? Jestli jo, tak koule beru zpět (minulo by se to účinkem) a měním je na bradavku.

• 14.9.2013  17:49

Haluz. Uschlá, bezlistá, kornatá haluz, která říká, že Star Trek byla kdysi větev plná živých, šťavnatých, krásně zelených lístků. Nelepím si modelínu na uši a čelo, ale sci-fi miluju (víc než porno). Jenže u tohohle mi dvakrát spadly víčka a v některých případech i brada, bohužel nikoli v obdivném úžasu. Jak říkám nejsem startrekovej máčo, ale čekal jsem od toho aspoň 3 - 4 hvězdy. Dalo to s bídou 2. Jestli ještě někdy někdo natočí stejnou kokotinu, tak je Star Trek vyřízenej. Howg

• 9.5.2013  21:57
    Uvnitř (2007)

Teda až na pár maličkostí prvotřídní filmes skvěle utopenej v krvi. Zato dabing! I pán pařmenů byl asi lepší. Jestli ještě někdy narazím na film dabovanej perla group, tak se asi dám na terorismus. Ale co, dobře mi tak. To mám za to, že jsem nešel do kina a nepodpořil darmožrouty z osa. Vy kdo čtete tyto řádky, aby jste se dozvěděli, zda se na to kouknout, tak vězte, že ano. Jen to chce původní znění s titulema. A pak také pozor! Neberte si k filmu pamlsky, mohli byste je vidět v ruce před vložením do úst a pak ještě jednou, až budou na zemi. ;-)

• 6.5.2013  22:27
    Odplata (2011)

50% Béčko jsem čekal, béčko jsem dostal. Příjemný večer s filmem, který není otravný. Ovšem to co vidím zde nahoře v popisu obsahu a obsazení, to jsou zblitky. Conspi ten film snad ani neviděl a nebo byl u toho sjetej jako prase, že si z toho udělal svůj filmes. :-))) Ta poslední věta je fakt karamelka. Jediná pravda v ní je, že tam hraje Serinda Swan, což je zároveň jediná zmínka o této buchťandě, která patří ve filmu mezi hlavní figurky pro rozptýlení diváka a patří na (nejpozději) třetí pozici v obsazení "Hrají:". Takže závěrem co říct...snad jen: nešňupejte u filmu, jinak z něj budete prd vědět a dejte si raději jogurtové mléko jako já. ;-) A pokud už si dáte do nosu, tak o filmu nevyprávějte, ať nemícháte jabka s kaštanama. Ještě že jsem viděl film dřív, než zdejší popis, jinak bych si myslel, že ho předělali a že jsem byl podveden jinou verzí. :-)))

• 20.4.2013  16:03

Tak takovéto hodnocení mi nedá nepodívat se na film. :-))) To je jako když vám někdo řekne, že "támhle leží hovno k zblití"...taky se podíváte, abyste mu mohli dokázat, že nemá pravdu, protože právě vy se z toho nepoblinkáte. Takže - dám pak vědět, jak jsem dopad. hihi............O 2 hodiny později............Takže mohu konstatovat, že tohle je pravý Asylum. Dostal jsem víc než jsem čekal. Ty tuny odpadu co jsou zde použity jako hodnocení jsou od zdegenerovaných, zmlsaných diváků. Tenhle film samozřejmě není světobornej, ale svůj ůčel plní. Draci lítaj, lidi zabíjej, čarodějnice čarujou.....není to krávovina, jako když třeba žraloci pochodujou po pláži a nebo jeden američan zachraňuje svět. Je to prostě béčko od Asylum. 50% Howg

• 15.4.2013  00:00

Tohle si zaslouží tak akorát záchodovou mísu a ne hvězdičku. Pana Šindeláře by za tohle měli pověsit, neboť mě nepřesvědčil ani o tom, že žvejka je z jůesej. Jeden můj kamarád by se asi při osobním setkání s rejžou zeptal, "Proč tančíš, když máš na nohách pluhy?" Takový pocit bude mít každej, kdo to zhlídne.

• 24.3.2013  19:03

Dokud paní vetřelcová žila, tak vcelku náběh na dobrej filmes. Pak chudinka umřela a s ní i film. A já začal podřimovat, přestože ještě bylo světlo. Kurva a kvůli tomu podřimování mi asi něco uteklo, protože závěr jsem vlastně pořádně nepochopil a čuměl jsem překvapeně, stejně tak jako pan De Niro. Budu si to muset pustit znovu a to mě úplně drásá, protože mě čeká stejná nuda. Ale třeba až si to pustím znova, tak paní vetřelcová bude mít kliku a přežije a film pak bude zajímavější a já nebudu usínat a pak možná i pochopím co to tam ten pán s kuním ksichtem provedl, že tak nasral De Nira a možná i pochopím co to provedl s tou pětikorunou. Takže hvězdičky až po dalším shlédnutí. :)

• 24.3.2013  16:35

Po nedělním obědě jsem si chtěl pustit film od Asylum, ale dostal jsem film od perníkem vymaštěných pitomců. Dám 1 hvězdu sobě za to, že jsem to dokoukal, ale film si nezaslouží nic. Rozebírat co je špatně nemá cenu, protože zde je špatně to, že to vůbec někdo pustil ven.

• 24.2.2013  15:32
    Hitler kaput! (2008)

Tak jsem si myslel, že na nedělní odpoledne to bude stačit, ale asi nerozumím východnímu humoru. Šňupající Hitler mě fakt nechytil. Deset minut bylo víc než dost, víc bych nepřežil a asi bych se musel dát na koks, abych to mohl shlédnout celé. Koks mě neláká a tak si raděj otevřu pivo a pustím si jinou píčovinu, která dá aspoň dokoukat. Za mě palec dolu a 0%.

• 23.2.2013  19:33
    Reklama (2012)

Nápad: perfektní. Zpracování: přemýšlím 1.) zda scénárista a páni režiséři vůbec pochopili pointu, protože zpracování vypadá, jako by jen někdo z nich dostal napliváno do burgera a potřeboval si vybít vztek a nebo 2.) zda náhodou neměli jen za úkol udělat pitomce z těch co proti marketingovým darmožroutům bojují. Palec dolů a jsem zvědav, zda tento námět někdy někdo natočí líp, protože tenhle film z nikoho tričko Diesel nestrhne a já kvůli tomu nepřestanu pít Colu. :-)))

• 23.1.2013  23:03

Pokusím se být stylový: Ten parchant Quentin umí. Sice sem tam šlápl do kobylince, ale byl na divokým západě a tam se s tím počítá. Normálně jsem z toho cítil, jako by byl Quentin Mayovým potomkem (vyděděným a nasraným), který si řekl...tak a teď si tě hochu podám...tvl já ti dám Vinetoua. :-))) Dávám 99%. 1% sundavám za ten přehnaný odpočinek od gradace při odvozu do lomu. To byla fakt velká kobliha, která se neschovala ani do ďoury po dynamitu. :-) Palec nahoru...jak Quentinovi, tak hercům a zrovna tak i za sound a hudbu. Jsem zvědav jak to doprzněj naši při dabingu.

• 28.12.2012  19:34
    Normandie (2011)

Teda myslím, že snesu hodně, ale tohle jsem po 35 minutách vzdal a vypnul. Těšil jsem se na jednohvězdičkovej paskvil a taky to jednohvězdičkovej paskvil s výzbrojí málem k smíchu byl. Ale pouze do té doby, než se na scéně objevil botoxovej mutant v podobě hlavní hrdinky. Nemám nic proti plným rtům (Angelinu mám zrovna teď jako wallpaper), ale tahle hrdinka v kombinaci s rudou barvou na pysky na mě působila esteticky asi jako bobr (chápej jako dámské přirození) právě vytažený z vakuové pumpy (kdo neviděl, nechtějte vidět). Fakt děs a hrůza. Kdyby zde v hlavní roli hrála Mládkova Kalamity Jane, tak jsem měl šanci film dokouknout. Takhle mám smolíka a z filmu mám prd. A film ze mne totéž. Palec dolu za toto dílo. Pro všechny co to neviděli a jsou zde na výzvědách, vemte to prosím kolem tohoto filmu velkým obloukem, pokud nechcete mít obrovské psychické trauma.

• 5.11.2012  21:14

Tak přemýšlím, zda jednu hvězdu za Austinovu snahu, nebo odpad za všechno ostatní. Po shlédnutí tohoto kousku už mám plné pochopení pro ty z nás, kteří chtěj ženskou jen vojet a pak zahrabat...bože!!! jak já si přál, aby v tom filmu tu Máňu s řeckým jménem někdo zabil a zašlapal do země!!! Vždyť to nebyla dcera, ale uječenej smrad z čokla od boudy!!! Už to mám. Dám jednu hvězdu Steveovi za utrpení, kterým si při točení s tou nejprotivnější fofrškeblí musel projít, protože tohle nemůže vyrovnat žádnej honorář na světě. Už sem ve filmech viděl hafo ultra, mega, giga protivnejch frnd, ale tohle byl fakt vrchol. Snad už nikdy na nic takovýho nebudu muset civět jen proto, abych se dozvěděl, jak tohle skončí. Opravdu jsem vydržel do konce jen proto, abych viděl, jak jí shoděj ze skály za Stevem. Kdyby letěla, tak bych snad přidal i ještě jednu hvězdičku. Možná, že kdyby to někdy někdo natočil pořádně a navíc nechal Mařenu sletět v první minutě ze skály, tak slíbuji dát všech 5*. Technickou stránku filmu nemá cenu rozebírat, protože bych dubloval mé rozhořčení z tohoto dílka. Teď abych si pustil šmoulíky na uklidnění. Howg

• 9.6.2012  22:24
    Děti kukuřice (TV film) (2009)

Šmánkote jak já jsem se těšil, až ta škaredá uštěkaná pička zdechne. Když zdechla, tak už to pana Borcherse přestalo bavit. Asi se mu tam ta blbka líbila nebo jí klátil, dokud mohla na plac. Když začaly vzpomínky na Vietnam, tak jsem začal s lítostí vzpomínat na tu uštěkanou blbku a bylo mi líto, že už tam nehraje. Ti parchanti hráli, jako když za to maj dostat jen lízátko a toho kukuřičnýho bubáka jsem nějak moc ani nepochopil. Jednu hvězdu dávám za toho psa, co si válel kulky na silnici a jednu za ten připouštěcí rituál, při kterém ti malí smradi slintali. To byly jediné dva světlé a zábavné body celého díla. To ostatní je na palec dolu a ode dneška jsem připraven nejíst kukuřici, protože mi jí tímto dílem znechutili.

• 22.1.2012  22:08
    Cedar Rapids (2011)

Očekával jsem, že budu hodnotit jednu až dvě hvězdičky za Sigourney. Ale také jsem očekával, že to shlédnu až do konce a budu hodnotit stylem: "vymejvačka mozku o tom, že darmožrouti jsou nutní, ale sem tam jsem se pobavil". Ani jedno se bohužel nesplnilo. Od filmu jsem asi po 15ti minutách utekl k počítači, protože si nehodlám roztřískat televizi kvůli takové sr..ce a můj verdikt k filmu zní: "Nenávidím darmožrouty ještě víc než doposavaď. Film je největší a nejdebi...jší ko..tina za posledních nejmíň 200 filmů, které jsem viděl. Azylum proti tomuhle točí naprosto dokonalé prvotřídní sci-fi a Rosamunde Pilcherová je v mých očích od teď ta nejdokonalejší buchta a nejsladší šípková Růženka." Místní hodnocení "odpad!" je pro mne nyní naprosto nevýstižné a má grády asi jako odtučněný jogurt, neboť já bych chtěl hodnotit "!!! shit, shit, shit !!!". howg

• 27.11.2011  11:55
    Na břehu (TV film) (2000)

Je to asi půl hodiny (je neděle 11.45 hod), co jsem dokoukal a nevím co říci, neb zde již vše zaznělo. Nejsem na dojáky, ale oba díly jsem sjel naráz a i když jsem si šel pro pití, tak jsem musel dávat pauzu. To už se mi fakt dlouho nestalo a to je film už přes deset let starý. Půl bodu dolů za Assanta a 1 bod dolů za Wardovou (ta mi fakt skoro polovinu její stopáže vadila). Ostatní chyby jsou při tomto formátu a kvalitě zpracování naprosto zanedbatelné a v hloubce poselství nicotné. Celkový dojem: ... bomba ... jaderná.

• 11.10.2011  22:38
    Colombiana (2011)

Pan Megaton panu Bessonovi nejspíš vytrhal pěkných pár listů ze scénáře, jinak to nevidím. Ten film měl mít aspoň o třetinu delší stopáž, aby mohl jít po logických liniích. Takto je až příliš přímočarý a má jen velmi jemné křivky, které jsou dobré pouze na Saldanině těle. Když už se otírám o Zoe, tak jí taky mohli donutit k trochu lepším výkonům. Když bafla flintu a držela jí jak pana penis, tak se mi skoro ježila srst, protože dle přímočarého scénáře by měla být profi zabiják a profi zabiják nenosí flintu jako když moje maminka stěhuje stojací lampu v obýváku. Ale to jen tak okrajově. Celkový dojem: Začátek, střed a konec filmu k sobě nepasují, protože začátek je pěkný a slibuje akci i emoce, střed průměrný, zůstala jen akce, přestože vendeta vyžaduje emoce a konec úplně na prd, protože v tomto nepovedeném filmu by mi nevadilo, kdyby Zoe sejmula nějaká švestka z FBI...aspoň by to mělo trošku emotivní šťávy. Takhle je to nechutně ořezané a Zoe se pouze snažila být hezká, nikoliv dobrá. Takže za 3 hvězdičky a to jsem byl na vážkách dát jen 2...ale nakonec jsem se nechal ukecat postavou Zoe, takže vlastně ta 1 hvězda patří jejím rodičům. :-) Kdyby se tu mělo určovat hodnocení scénáře, tak bych Bessonovi nabídl za tuhle práci pouze 1 suchej rohlík, protože jsem čekal "A", ale dostal jsem "B".

• 9.10.2011  13:26

Přes všechna plus a mínus, která nehodlám rozpitvávat, pouze jedno slovo: PĚKNÉ.

• 25.9.2011  19:07

Ještě že jsem si nejprve přečetl místní drby. Aspoň jsem věděl, že nemám čekat příliš moc. A přesně tolik jsem i dostal. Nic moc. Teda spíš nic než moc. Odpich to sice mělo, ale šťáva z toho žádná netekla. Ani ta zelená. Ryan Reynolds se sice snaží, ale je to prd platné, když má masku horší než kdyby jí nakreslila ta nejposlednější lama na Didaktiku. Navíc je ta maska tak nějak v poměru k jeho koňské hlavě malá a sedí mu stejně, jako kdyby šlohnul a oblíknul si tanga od Blake. Když už jsem u téhle buchty...je sice dobrá a taky se jakež takež snažila, ale stačil záběr z profilu a co se nestalo...ona mi připoměla tu hnusnou Hanychovic vydru. V ten moment se mi zježila srst i tam kde jsem do teď myslel, že jí nemám a bylo po sympatiích. Film jinak neodsuzuji, ale asi bude pro zasvěcené z lampárny. Vše ostatní zde již bylo řečeno ostatními diváky. Chtěl jsem dát 50%, ale už jen to slovo "Hanychová" znamená, že musím jít o 10 dolu. Takže ve finále 40%.

• 24.9.2011  23:50
    Avatar (2009)

I přes 3D je film tak trochu plochý (POZOR nemluvím o Zoe). Ale i tak je móc a móc pěkný a dostal jsem od něj odhaduji přes 90% toho, co jsem očekával. Takovéto filmy patří k mým NEJ, neboť stačí htlat co člověk dostane na talíř a není nutné přemýšlet nad tím, jak se to jí.

• 24.9.2011  23:34

Nedovolím si dát odpad jen z toho důvodu, že jsem film zatím neviděl do konce (a to už jsem to zkoušel třikrát). To prostě nešlo. Sorry všem, kterým se to líbilo. Asi jsem se na film až příliš těšil.

• 24.9.2011  23:25

I přes několikeré shlédnutí mohu říci, že film je stále ready. Jeho stopáž ani nepocítíte, zakousnete se do příběhu a najednou je prostě konec. Krásně surový středověk s pěknou atmosférou včetně hudebního doprovodu. Sean Connery je (jako ostatně všude) přesvědčivý a když jsem film viděl poprvé, tak mne naprosto dostal Ron Perlman. Jméno růže má a myslím, že stále mít bude své jméno a ten "natažený ukazováček směrem k černoprdelníkům" naprosto přesně funguje.