Ace Wonder: Message from a Dead Man (2014)

Film pro děti, u kterého čekáte, že vyplní čas na některé televizi mezi desátou a obědem. Rozpočet neměl moc velký, což tvůrci vyřešili elegantně pomocí komiksových sekvencí, nedostatky v hereckých schopnostech hlavních protagonistů se ale vykrýt nedají.

Backwards (2012)

Schematická romantická vata určená ženám a vhodná maximálně jako kulisa k žehlení.

Belle du Seigneur (2012)

Natalia Vodianova je příklad modelky, která není dobrá herečka. To, že je ve filmu několikrát nahá, je fajn, ale její herecké schopnosti se tím nezlepší. Ale i přes mizerný výkon Natalii, bych vraha filmu spíš hledal v postavě debutujícího režiséra, film samotný je nuda v kostýmech, celou dobu jsem měl pocit, že sleduju špatnou divadelní hru.

Clan, Le (2012)

Zpočátku sledujete sociální drama zasazené do roku 1944 (kostýmy a exteriéry nebyly ošizeny) o partě chudých týpků, kteří si přivydělávají mlácením lidí, přičemž zápletka i některé postupy vypadají jak z telenovely, pak se něco stane a najednou koukáte na slasher. Divný film, možná by si zasloužil třetí hvězdu za překvapení.

Colin (2008)

Jonyyy to vystihnul přesně. Tenhle film by potřeboval vyšší rozpočet, kameramana bez Parkinsona a taky kratší stopáž. Ale ta hudba je opravdu dobrá.

Černý kůň (2011)

Protože je Happiness jeden z mých nejoblíbenějších filmů, byla laťka očekávání nastavena vysoko. Navíc je film i skvěle obsazený. Výsledek ovšem zklamal. Film se plácá do nikam, je v něm spousta otravných snových sekvencí a výsledný efekt je velmi rozpačitý. Ta třetí hvězda má velmi odřené cípy.

Demons Never Die (2011)

Film údajně natočený za 18 dní, 90,000 liber a navíc v osobních rezidencích jednotlivých herců. Je spousta mnohem horších filmů za mnohem víc peněz, ale je to, jak píše Bloody13 - nuda s modrým filtrem.

Dětský pokoj (2012)

Nic jsem si od filmu nesliboval a dočkal jsem se příjemného překvapení. Tematicky má film blízko k Ice Storm, ale je samozřejmě slabší.

Deutschland 83 (2015) (seriál)

Už dlouho jsem se tak nerozcházel v hodnocení s ostatními. Scénář seriálu je tak neuvěřitelně naivní a pitomý, že jsem vydržel jen jednu epizodu. Dvě hvězdy jsou za kostýmy.

Everyday (2012)

Ian (John Simm) je ve vězení a jeho manželka Karen ho s dětmi chodí navštěvovat. Občas Iana pustí na víkend z vězení domů. A tohle se opakuje pořád dokola ve stylu Dogma 95. Rozhodně to není špatný film a navíc soundtrack obstaral Michael Nyman, ale po hodině už to začíná být slušná nuda.