Sunken City (2014)

Jedna hvězda za jeden výborný vtip, ale jinak je to nízkorozpočtová nevtipná bída.

Poker Generation (2012)

Celou dobu si člověk říká, jak je ten scénář mizerný a pak se dozví, že to je true story ... ale i tak je ten film špatný.

The Turning (2013)

Povídkový film kolísavé kvality se smrtící stopáží. Z valné části spíš obrazová pocitovka, ale časté hodnocení "odpad!" si podle mě nezaslouží.

Hraji mrtvého (2013)

Herec, který dostane roli jako mrtvola při policejních rekonstrukcích - slibná zápletka, ale výsledkem je průměrná až podprůměrná francouzská komedie.

WTF (2014)

Tenhle film má jediné pozitivum - uvidíte spoustu Remiho klipů pohromadě, většinu starých (na začátku) a některé nové (na konci) a to jsou také jediné momenty, kdy se zasmějete. Vše mezi tím je naprosto zoufalé - nevtipný scénář a fatální herecké výkony. Freddy Got Fingered je proti tomuhle oscarový trhák. (Film jsem viděl v novinářské předpremiéře - bez hudby a s alternativním závěrem, což samozřejmě hraje roli).

Jack a mechanické srdce (2013)

Tvůrci zmínili, že jejich velkým vzorem je Tim Burton, na filmu je to poznat a vzor zůstává nepřekonán. Nečetl jsem knižní předlohu, takže mi děj filmu přišel trochu roztříštěný a co v něm dělala např. postava Jacka Rozparovače, netuším doteď. Ale jinak má film celkem spád a je v něm několik výborných nápadů.

Sex po dětech (2013)

Crowd-sourcingový film s velmi špatnou kamerou a několika výbornými vtipy. První polovina filmu je spíš soubor skečů lepší kvality a druhá polovina je horší romantická komedie. Tři odřené *.

Dětský pokoj (2012)

Nic jsem si od filmu nesliboval a dočkal jsem se příjemného překvapení. Tematicky má film blízko k Ice Storm, ale je samozřejmě slabší.

V očekávání (2013)

Ani špatný ani dobrý, prostě takový "dokonale nijaký".

Zázrak podle Michelangela (2013)

Přestože téma filmu mě už předem odrazovalo, tak tohle je překvapivě dobrý film s výbornými herci.