Pro nic za nic (2011)

Pekný film, pár naozaj veľmi vtipných scén, najlepší je však "dôvod" únosu. Mnoho vecí tomuto filmu chýba, napriek tomu príjemne strávených 92 minút. Odporúčam ako nedeľnú oddychovku po výdatnom obede :)

Bídníci (2012)

Úžasné, jednoducho úžasné. To je film, ktorý si ma získal. Novodobý Titanic. Mužské osadenstvo nejak extra nevyniká spevom, zato hereckými výkonmi určite potešia oko filmového kritika. Celý Bedári sú natočený dokonale, prekrásne scény, aj jednotlivé sóla hlavných predstaviteľov. Fantine a Cosette to úplne "zabili".

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Slabá réžia, chaotické, miestami až na smiech. Celý film sa tvári nejak vážne a pritom tam hrá Bruce Willis :) Navyše zbrane si asi požičali od Winetou-a. Mohlo tam byť viac zmysluplnej akcie a zaujímavejšia zápletka. B-čkový film s Á-čkovými hercami..

Černá labuť (2010)

Hotová príručka pre psychiatriu. Psycho, hnusné, zvrátené, nechutné, zo začiatku nudné. To sú moje pocity z filmu. A nezachráni ho ani celkom solídny záver. 3* len kvôli Natalie.

Avengers (2012)

Jednoducho úžasné ! Komiksák doslova nabitý akciou a vtipom ! Kinohit roku 2012 .. bez akýchkoľvek pochýb - je to proste pecka ! Hrozne sa mi páčilo, že všetci superhrdinovia dostali dostatok priestoru a využívali svoje schopnosti naplno. Kto pozná Thora, Iron Mana alebo Kapitána Ameriku, musí sa v tom doslova vyžívať. Tá akcia je proste neskutočná. A viete čo ? .. idem si to pozrieť znova !

Nedotknutelní (2011)

Jednoduché, zaujímavé a vtipné. Pre mňa dokonalé. Takýchto filmov by mali točiť viac, proste sa na to dobre pozerá. Jednoznačných 5 hviezdičiek :)

Tomorrow, When the War Began (2010)

Absolútny Megadrist. Tú jednu hviezdičku dávam za nápad, ale aký šialený režisér mohol natočiť toto ?? Neviem, či ich napadli Japonci, keď tam spomínajú nejakú koaličnú armádu, ale keď za 2 dni boli schopní obsadiť celú Austráliu a zajať všetkých ľudí, fakt sa čudujem, že by mali problém pochytať túto bandu kryplov :) Navyše množstvo technických chýb vo filme. Keby naše mesto obsadila nepriateľská armáda, určite by nenechali v strede mesta visieť na stožiari slovenskú vlajku. Neodporúčam pozerať.

Začátky (2010)

..booooring !! .. Mám rád Ewana McGregora, ale v Hviezdnych vojnách mi sedel viac. Tento film absolútne nepôsobí sviežo. Skôr mŕtvo. To už si fakt nabudúce radšej pozriem nejakú šialenú americkú komédiu.

Zlato (2009)

Super nápad a mne osobne sa veľmi páčilo aj spracovanie. Život vám proste môže skomplikovať hocijaká drobnosť. Kľudne aj pes :)

Tři mušketýři (2011)

Veľkolepé !! To 3D bolo zatiaľ asi najlepšie, čo som videl..jedným slovom "novodobá klasika". Efekty super, malo to vtip, napätie, súboj D'artagnana s jednookým sa mi veľmi páčil. Trošku prehnané scénky so vzducholoďou, ale celkový dojem nepokazili. Aj priateľka sa bavila :)