Ferrari (2023)

Keď sa chystáte do kina na film Ferrari, čakáte, že to bude film o autách. Tak a to je dôvod, prečo odo mňa tento snímok dostal slabé 2*... Počas 2 hodín ukázali dokopy 2 či 3 modely Ferrari, aj to z jedného roku. Nechápem, čo bolo cieľom, ale za mňa to bolo úplne bez námetu, ani o živote Enza (film zachytáva obdobie pár týždňov, max. mesiacov), ani o autách (tie tvorili tak 1%), ani o nejakej konkrétnej udalosti, proste nuda...čakal som fakt oveľa oveľa viac. Béčkové Lamborghini sa mi páčilo viac a s "Rivali" sa to ani náhodou nedá porovnávať.. neodporúčam..

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Strašná rozprávka..neviem pre koho takú "ptákovinu" natočili, ale nieje to vhodné ani pre dospelých, ani pre deti.. Biela bojovníčka, černošský generál, indiánsky krotiteľ hippogrifov, číňanka s mečmi a robot, ktorý zradil...no proste jeden turboblud.. 2* max..

Tenet (2020)

Medziplanetárny James Bond ! Slabo rozvinutý príbeh kde postavy sa zrazu vždy ocitnú uprostred nejakej akcie, aj keď nikto nevie ako a prečo k tomu došlo. No a do toho invertovaný a neinvertovaný, proste prekombinovaný chaos, navyše ultimátne nudný. Pitchovina s obrovským rozpočtom, ktorá keby nebola od Nolana, dostala by hodnotenie "odpad"..

22. míle (2018)

Celý film je absolútne nezmyselný, scenár úplne naprd.. Herecké výkony slabé, navyše podľa mňa aj zlý výber hercov. Mile 22 nemá žiaden príbeh a je hrozne osekaný. Akokeby vynechali prvých 30% a posledných 30% filmu. Strata času ale že MEGA !

Rychle a zběsile 8 (2017)

Totalna pitchovina, porovnatelna z tohtorocnymi Power Rangers. Tento gyc sa moze pacit len uplne vypatlanemu americanovi. Vraj "Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller" ..tak toto je hodne spodnych priecok kazdeho z tychto zanrov. Shame

Wonder Woman (2017)

Topka od DC za 5x * ..jednoznazne najlepsia komixovka 2017

Dallas 63 (2016) (seriál)

Fajn seriál, čítal som predtým knihu a je to tak 1:1. Veľmi pekné scény zo 60. rokov, aj cestovanie v čase je zaujímavé, aj keď v knihe trochu detailnejšie popísané. Sarah Gordon je neskutočne krásna, niekedy som si pretáčal scény len kvôli nej - pridáva seriálu navyše 10% v mojom hodnotení - celkovo 85%. ENJOY

Enderova hra (2013)

Och bože !! Tak toto bol ešte väčší scifi-drist ako Hunger Games.. Nenormálna kravina + kopa preafektovaných malých detí a vyslovene smiešne postavy od Harrisona Forda, cez potetovaného "indiána", veľkého zlého černocha, toho chlapčeka Bonza a Enderovej sestry, ktorej úlohu vo filme som nepochopil. Oddrbané 2 hodiny života.

Zmizení (2013)

Filmik je to dobry, ale kazi ho dlzka (2 a pol hodiny), vela filmovych chyb, nedomyslenych a nevysvetlenych veci..skoda

Klub rváčů (1999)

WTF ? ..čakal som perfektný film a dočkal som sa totálneho bludu. "Klub rváčú" ?? Výstižnejší názov by bol "Pomätená myseľ chorého psychopata". Úprimne, ešte aj starého Riddicka som si vychutnal viac. Slabééé