BubbleGum

BubbleGum

okres Praha
To si ani nepřej vědět...

• 24.11.2014  02:36
    Miluji jen tebe (2004)

Divnej film. Asi jsem ho moc ani nechápala, nebo co. Až na konci mi bylo jasný, co se vlastně stalo, ale ty jednotlivý situace byly hrozně divný! Co ta pani měla furt s tím jídlem??? No, dobře. A různý jiný podobný nevysvětlitelný věci se tam udály, a já na to jenom čuměla, a fakt jsem nechápala! Docela pěknej Evgeny Koryakovsky (евгений коряковский). Alespoň něco, co jsem v tom filmu zaregistrovala! :D Čágo.

• 21.11.2014  01:35

Tenhle film jsem si pustila i když nemám zrovna ráda filmy s touhle tématikou (a tím nemám na mysli L filmy, těch až tak moc neznám, ani nevím jestli se to dá nazvat "tématikou", ale zkrátka romantické komedie). Ale nebyl to úplně stejný styl romantické komedie jaké znám (ty americké), a pár věcí se mi na tom filmu líbilo. Sestry byly hodně dobré. Líbily se mi. Moc dobře tohle znám, protože mám taky sestry... a bylo tam pár docela trefných věcí. Na začátku když se o celé té věci dozvěděly, jak na to reagovaly. A vůbec způsob jakým spolu mluvily, a jak se o všem vždycky spolu radily. Připadalo mi to vtipný a docela reálný, a docela povědomý. :-) Jedna "zpěvačka", jedna "spisovatelka", jedna matka a rozvádějící se manželka... to bylo fakt povedený. Musím ovšem souhlasit s Klerik, že to chtělo víc toho vedlejšího příběhu, protože ta "romantická" část mě nudila a byla... no, stejně tak trapňoučká jako romantický komedie bývají. Jenom tady to bylo v Madridu a v Praze...

• 16.11.2014  03:38
    Kdo si vezme Barryho? (2014)

Ok, definitivně oficiálně ten nejhorší film co jsem kdy viděla!! Ani jsem ho nedokoukala, bylo mi z něj šoufl!!! Myslím si že tohle je film tak akorát pro feministky, který u toho budou dělat jak se skvěle bavěj, protože jsou přece "úplně stejný jako chlapi". Jestli si myslej, že takhle vypadá rovnoprávnost, tak budiž. Svět jde do háje. Tenhle film je toho důkazem. To je asi všechno co k tomu můžu dodat. Čágo. Jo, ještě taky to že mám docela ráda Lucy Punch. Škoda jí v takovémhle...... filmu......

• 15.11.2014  22:23
    RRRrrrr!!! (2004)

Je to trochu přitrapnělý, což byla docela škoda. Protože jinak jsem se dost nasmála!!! Ani nejsem kudrnatá. Škoda.

• 5.11.2014  22:53
    Tři kluci a nemluvně (TV seriál) (2012)

Dost špatný. Celý ten nápad o chlapovi s dítětem... mnohokrát viděný!! Dokonce se tu opakujou i ty stejný situace, co už jsem viděla tak stokrát. Plus to vůbec není vtipný. A taky mě dost rozčiluje ta celá "ona je zamilovaná do něj, ale on do ní ne, ale do ní je zamilovanej jeho brácha, a do toho zas není zamilovaná ona" situace. Viděla jsem zatím první sérii, a nevím jestli budu pokračovat dál. Ale za tu jednu je to, žel, odpad.

• 5.11.2014  22:48
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

Párkrát jsem se zasmála, ale jinak mi to připadá dost hloupý. Hrozně nepravděpodobný, otřepaný situace... fakt neoriginální. A předpovídatelný. Hrozně nanicovatej seriál!!

• 26.10.2014  10:57
    Ledové království (2013)

To bylo tak strašně hloupý, nelogický, vynuceně "vtipný", neoriginální, vykradený, trapný, nesnesitelný, s otřesnějma písničkama, s nesympatickejma postavama - a to MAXIMÁLNĚ!!! (ty dvě hysterky byly k nevydržení), nemělo to hlavu ani patu... nechápu proč je to tak oblíbený. Co na tom je? Proč? Já to myslím úplně vážně. Vždyť třeba Na vlásku bylo stokrát lepší. Nemůžu tomu přijít na kloub. Asi to bude mít něco společnýho s "Harry Potterovskou" logikou, kterou tenhle film má... (Kdo neví, ten nepochopí!)

• 26.10.2014  10:52
    The Ellen Show (TV seriál) (2001)

Ellen je skvělá! Vždycky pobaví. :-) A to i když tam je zrovna host kterýho nějak zvlášť nemusím, stejně mě to většinou baví. Mám prostě pro Ellen slabost...

• 26.10.2014  10:49
    Noční Show Craiga Fergusona (TV pořad) (2005)

Craig je nejlepší ze všech, co se týče tohohle talkshow-ování. Většinou fajn hosti, a je vtipnej. Mám ho nejradši.

• 24.10.2014  11:09
    Stejná srdce (TV film) (2014)

Ok, já nemám ráda když má film takhle očividně tahat za srdce! Ale je jasný, že film s touhle tématikou bude dost těžký natočit "bez toho". Jenom trošičku ubrat na tý líbivosti!! Možná že mě za tohle ukamenujete, ale tenhle film jsem si v první řadě pustila protože tam hraje Jim Parsons, a já jsem se chtěla podívat ještě na něco, kde hraje. (Kromě, my víme čeho.), nepustila jsem si to proto, že by mě to nějak moc zajímalo, a na to téma se těšila, to ne. Protože mi bylo úplně jasný, jak to bude vypadat, jak to bude natočený, jaký názory tam budou. Protože jde o strašně "těžké" téma, a je v podstatě jenom jeden "veřejný názor", který ten film může mít. Ano, to co se dělo bylo hrozné! Ale nemůžu si pomoct, nejvíc z celýho filmu jsem souhlasila s názorem bratra Neda. Že jako lidé si jsou rovni, a že ho má rád, a nikdy ho kvůli tomu nepřestal mít rád. Ale že prostě nemůže říct že jsou "stejní". Já s tím souhlasím. Nejsou stejní!! Ale samozřejmě nic neomlouvá to ignorování takovéhle nemoci a tolika mrtvých lidí, jenom proto, že to měla být "nemoc homosexuálů".

• 23.10.2014  19:37

Sentimentální prkotina! Mělo to pár docela pěkných nápadů, ale jinak se mi to vůbec nelíbilo! Bylo to hrozně předpovídatelný, a bylo to jakože "o životě", ale v takovém jednoduchém a naivním stylu!! Takový to 'když vám umírá příbuznej se kterým se celej život nebavíte, běžte se honem usmířit', nebo 'je jedno v co věříte, ať už je to Bůh nebo divnej kosmonaut'... humor tu byl poněkud trapný a prvoplánový, takový ten jakoby "moderní" (jako rabín co se dívá na video s kočkama na YouTube)! Snažilo se nám to snad říct že na světě není nic co by se nedalo nějak napravit? Pak nám tedy dali docela směšný příklad, když tady jediný co stačilo bylo aby ten chlápek uklidnil svoje herecký ambice, a našel si normální práci! :-D Navíc ten chlápek byl maximálně nesympatickej. Jedinej důvod proč jsem to dokoukala (a vlastně i důvod proč jsem si to vůbec pustila), byl Jim Parsons, kterej tam byl z celýho filmu tak pět minut.

• 7.10.2014  06:31
    Miss Březen (2009)

To byla hrůza, a to jsem do tý doby než jsem to viděla měla Trevora a Zacha docela ráda. Zkusím si to nějak vymazat z paměti! Bylo to nemorální, nechutný, nevtipný, urážlivý, + bejt ženská co se fotí nahá do časopisů vlastně vůbec nevadí, když člověk fakt hodně nutně potřebuje prachy. Když to dělá pro svýho přítele, tak je to dokonce strašně milý a romantický. Hrůza, strašný!!!! Vtipy normálně na pár facek!! Jeden z nejhorších filmů, co jsem za poslední dobu viděla. Zklamali mě, hoši.

• 23.6.2014  00:51
    Co kdyby (TV pořad) (2012)

Někdy je to docela trapný. Za to dvě hvězdy mínus. Jinak se mi to zdá jako velice dobrý nápad, a většinou je to dost vtipný. A líbí se mi i herci kteří to hrajou. Myslím že tři hvězdy si to zaslouží!

• 28.4.2014  23:19

Dost šílená záležitost!! Chvilkama sice trochu trapná, a vadili mi tam "vtipný" nahotiny, ale jinak to bylo docela dobře střelený a ironický, což já vždycky ocením! Debbie a Adam Ant samozřejmě naprosto skvělí. Pobavila mě hláška "coffee is not my cup of tea"... :D a písničku "I'm your inseminator" nevyženu asi z hlavy dlouho.

• 10.4.2014  20:45
    Sledge Hammer, policajt s.r.o. (TV seriál) (1986)

Neviděla jsem to ještě celý, takže je dost možný, že pokud to jde pořád jenom takhle dokolečka, a jde tam jenom o to, že má být vtipný jak moc je Hammer brutální, tak by mě to asi po chvíli přestalo bavit, možná dokonce začalo štvát. Ale mám to stažený, a někdy se na to vrhnu - zatím jsem viděla pár dílů z první série, a pak díl Icebreaker, protože jsem si tam, ehm, někoho hledala... :P a docela jsem se u toho smála, bylo tam pár vtipů docela v pohodě. Já bych řekla, že je to takový jednoduchý, ale zábavný. ("women! Can't live with them, can't live... with them!") :-D

• 10.4.2014  20:39
    The Equalizer (TV seriál) (1985)

Viděla jsem akorát díl s Adamem Antem, a dávám za něj dvě hvězdy. Ale fakt jenom za něj!

• 7.4.2014  16:35
    Půlnoční horečka (1992)

Jaký je to otřesně zdlouhavý!!! Někdo třeba někam jede, a my musíme pět minut sledovat auto, jak jede, než tam dojede! Otřesný zdlouhavý scény, hrůza! Navíc dabing byl opravdu příšernej a směšnej, další hrůza! Příběh totálně debilní a akorát tam vždycky někdo někoho zastřelil nebo skoro zastřelil, pak se zas někam jelo autem, pak se tam rozčilovala nějaká ženská, pak se zase střílelo, a zase se někam jelo autem! Úplnej děs!!! Adam Ant tam měl zas tři scény, a zase ho tam akorát brutálně zmasakrovali, takže ani toho si člověk moc neužil. Je zkrátka jasný, že film co začíná záběrama na holý zadky prostě nemůže bejt dobrej!

• 4.4.2014  22:34
    Kočovníci smrti (1986)

Dala bych hvězdičku za krásnýho Adama Anta, ale stejně ho tu akorát zmlátili, jako obvykle. Takže se mi nechtělo dávat ani hvězdičku, protože příběh byl pěkně debilní - o strašidelnejch pankáčích v koženejch bundičkách, no fakt děsivý! Bylo to neskutečně zmatený a o ničem, akorát tam běhal Pierce Brosnan po ulici, a fňukal že je unavenej. Samozřejmě se taky musel hned svlíknout, a ukázat se nám ze všech stran... Fakt příšernej film!!

• 27.3.2014  21:03
    Jubilee (1977)

Jedna hvězdička za naprosto perfektního Adama Anta, ale jinak byl ten film úplný odpad.

• 26.3.2014  06:51

Škoda že to nikdo nezná, a škoda že to má tak nízký hodnocení. Takhle už jsem se fakt dlouho nenasmála, byl to fakt masakr! Co scéna, to vtip. A ani žádnej velkej zásek, nic trapnýho nebo blbýho. Fakt perfektní. Navíc se mi líbila i myšlenka filmu a konec, protože se neukázalo že lidi jsou nejlepší a nejdokonalejší, ale naopak čím byl lidštější, tím se choval hůř, a to si hned tak někdo nedovolí říct/natočit. Navíc nic extra prvoplánovýho nebo očekávatelnýho, jako by od upíra v moderní době být mohlo. To s myčkou mě pobavilo asi na tři dny!!, a "I work for Häagen Dazs" je nejlepší představení se vůbec......! + Adam Ant = naprostá dokonalost!! (Mimochodem viděla jsem to v originále i česky, a tak strašně špatnej překlad a dabing se hned tak nevidí. Stojí za to opravdu jenom ta originální verze!)

• 17.3.2014  19:00
    Neuvěřitelné příběhy (TV seriál) (1985)

Některý příběhy ušly, některý byly naprostá katastrofa. Líbil se mi díl "Mummy Daddy" a docela díl "The Sitter", a hodně se mi nelíbil ten děsně nudnej válečnej, kterej měl asi čtyři hodiny! Nejvíc se mi ale stejně líbil Adam Ant, a jeho likvidování vesmírnejch robotů!

• 13.3.2014  14:40

Bezvadný obsazení, zábavný příběh, dobrá kamera, samozřejmě hudba, perfektní postavy. Ale když jsem zjistila, že je to původně BBC minisérie z šestaosmdesátýho, a tohle je v podstatě remake, chtělo se mi ubrat hvězdičku, kterou jsem dala původně za originalitu, výborný nápad a výborný scénář. Ale tohle mě docela naštvalo, protože je to jenom ukradený od angličanů, a je tam všechno vlastně téměř stejný, ale kredit za to jde tomuhle filmu. Je to malinko nefér. Ale zatím jsem to nechala na původních čtyřech, protože se mi to přeci jen dost líbilo. A Downey to skvěle zahrál.

• 13.3.2014  14:22
    Bubliňák (2001)

Nechápu to hodnocení. Tohle je podle mě dost povedená komedie, člověk se fakt zasměje, a je to originální. Jiný daleko horší komedie tu pak jsou klidně červený, a to jsou to často úplný hrůzy. Líbil se mi tu i Gyllenhaal, kterýho jinak moc nemusím, a dobrej byl samozřejmě i Danny Trejo. Nelíbila se mi Sheltonová, ale co už. Ale jinak fakt výborný, pekelně ujetý, vtipný situace, hlášky. Všechny postavy fakt skvělý. Nebylo tam vůbec nic, co by mi to nějak kazilo. Ani přejetá kráva mi nevadila. :-D____________________________| A že by to nešlo, ta bublina, jak tu hodně lidí zmiňuje - to je myslím asi úplně jasný. Myslím si, že to celkově nebylo braný ani trochu jako realita, včetně tý bubliny... Vždyť se ho ptali, jak v tom chodí na záchod, aby bylo divákům jasný, že se jedná o legraci. Vždyť by v tom nešlo ani dýchat... celý je to jenom nadsázka. Ale konec mohl být trochu jiný. Ne jenom, že jsem od začátku věděla, že se ukáže, že už tu bublinu dávno nepotřebuje. Ale i si mohli víc udělat legraci z toho 'klišé konce' se svatbou. Bylo to málo využitý. Ale na čtyři hvězdy to je, klidně si troufnu dát 80%

• 10.3.2014  13:19
    Nebezpečná známost (2002)

Hrozná blbost, tenhleten film. Hodně, hodně špatný scénář, a ještě horší herci. To je tak jediný, co se k tomu tak dá napsat, protože to naprosto postrádá logiku, a i když to asi mělo mít nějakou tajemnou atmosféru, já jsem se tak akorát nudila.

• 10.3.2014  13:06
    Rockerky (2002)

Dvě hvězdičky - jedna za to, že tam bylo pár docela povedených vtípků, alespoň tak na pousmání. A druhá za naprosto dokonalýho Geoffreyho Rushe, díky kterýmu tam vůbec pár těch vtípků mohlo bejt. :-) Jinak jako film se mi to vůbec nelíbilo. Roger Waters se nad tím pobavil, což se taky vůbec nedivím. Ale mě hlavně vadily obě hlavní postavy "sester", který měly bejt jakože obě extrém, a pak na konci se každá od tý druhý něco naučila. Ale mě byly nesympatický obě, od začátku do konce. Harry to naštěstí trochu zachránil.

• 10.3.2014  12:48
    Klub sráčů (2000)

Lituju každýho, kdo tomuhle dal i jenom jednu jedinou hvězdičku, protože to může dát jedině někdo naprosto bez vkusu a smyslu pro humor - asi leda s extrémně silným žaludkem, ale to taky není nic moc záviděníhodnýho. Tomuhle bych zakázala dát žánr "komedie", protože tam nebylo nic vtipnýho, a jako by se to ani nesnažilo. Jenom bejt co nejnechutnější a nejtrapnější. Pro to by měl bejt extra žánr! Fuj, už nikdy nechci vidět nic podobnýho.

• 5.3.2014  17:37
    Donnie Darko (2001)

Nic pro mě. Čekala jsem to lepší, žel. Mě se moc nevyplácí něco od filmů očekávat... a ten konec mi přišel nějakej zmatenej. Třeba jsem já blbá, ale nějak jsem to nekapila.

• 4.3.2014  23:33
    Ideální muž (1999)

Myslím si, že se to hodně snažilo být jiný než ostatní teen filmy, (vlastně to místo klasickýho romantickýho příběhu se šťastným koncem byl film o tom, že nic jako "ten pravý" nebo "ta pravá" neexistuje, a že žádný ideální muž ani žena neexistují, a místo happyendu, kde by se ti dva kamarádi nakonec vzali to skončilo tak, že se spolu vyspali, a když se rozešli tak on spal ještě asi s dalšíma deseti holkama, a ona si pochvalovala jaký to je skvělý, že je sama). Já nesnáším romantický komedie o "tom pravým", a nesnáším konce "a žili šťastně až do smrti", ale tohle bylo taky mimořádně trapný, nevtipný a, jak jsem psala, myslím si že se to jenom snažilo zalíbit tím, jak to bude jiný, že to nebude cpát puberťačkám nějaký řeči o tom jak na ně někde čeká pan dokonalý. Ale že by toto mělo něco společnýho s realitou...

• 4.3.2014  14:28
    Svobodný otec (TV seriál) (2010)

Krásně zahrané s perfektní atmosférou a naprosto realistickým dějem/příběhem. Mám ráda tyhle minisérie "ze života", a mám štěstí, že Tennant často v takových hraje, protože je skutečně dobrý herec, a já se na něj ráda dívám. Lauru Fraser jsem si dost oblíbila, je krásná a nevšední, hodně zajímavá. Myslím že klidně dám 70%

• 4.3.2014  01:05
    Flash Gordon (1980)

A mě se to líbilo! Byla to úplně očividná komedie, byla tam spousta vtipných scén, vtipných hlášek, pár nenápadně brutálních popichovacích fórků... spousta odkazů na jiné filmy, možná dokonce i parodující oné filmy. (Hvězdné války, Star Track, Barbarellu...), možná že ten konec se zbytečně moc táhnul, obzvlášť když už jsme všichni věděli, jak to dopadne. Mohlo tam bylo víc tý svatby, a míň tý bitvy. A vůbec celkově tam mohlo být víc císaře Minga, protože ten byl nejvtipnější (a nejsympatičtější) a ještě v podání Max von Sydowa - ten byl perfektní, jako vždycky. Queen to navíc celý krásně doplnili a oživili, a dali tomu větší šťávu. Jen Ornella Muti mi nepřipadá moc hezká - asi jsem divná, všichni jí milujou, ale já jsem nikdy nepochopila, co na ní kdo vidí. Možná, že to ani obličej nebude...