Daji

just Daji

1 2 následující >>
    • 23.10.2013  12:49
    Turbo (2013)

Když se váš malý rozmazlený parchantík, hrající si na prezidenta planety, snaží na pečlivě udržované zahrádce plenit vše, co je menší než rohlík s máslem, který jste mu s láskou připravili k snídani, za prvé s ním bude asi něco špatně. Za druhé - okamžitě mu to zaražte. Nikdy nevíte, kdy přejede na své kárce nějakého Schumachera 2. Protože pokud s tím něco neuděláte, přijdete o všechny profity. Takže už si už jen počkat na déšť a hurá na hon šneků.. Jop a přibalte si krejcary. Šneci prý rádi tvarůžky. Solničky raději nechejte doma, nebo se naštvou (pokud se dřív nerozpustí) a nitro si schovají pro vaše sousedy, ke kterým se přestěhujou. Vy jen budete závistivě přihlížet, jak se Pepa s Marií koupou v novém bazénu za výhru v Apačopolis 500, zatímco vy si s dětmi hrajete v kalužích.

• 23.10.2013  12:33

"The pen is mightier than the sword.."

• 7.10.2013  14:45

Mám dojem, že jsem si právě prodloužila život o pár let.. A propo buďme usměvaví a berme věci s nadhledem :)

• 28.9.2013  13:09

Ne, předkožku kolem krku u sebe nevidím, a to se jako správný gerber prohlížím v zrcadle několikrát denně. Opravdu se mi ani na temeni nezačalo objevovat vyústění močové trubice, ale tenhle film byl přímo pro mě! Takových nemám moc nakoukáno, ale pacoše s alzheimerem musím pochválit za vynikající zábavu. Začátek mi přišel trochu vleklý, ale konec byl strhující. Pro mě neokoukané, napínavé, nepředvídatelné. Ušatci a testosteronové policistky se taky dali s kapkou nadhledu překousnout. Někteří se na to asi dívali s hlavou v prdeli a hledali něco k snědku. Nebojte, 8 filmových fandů z 10 doporučuje hydrocolonterapii neboli klystýr.

• 6.9.2013  08:46

Nedokázala jsem se oprostit od srovnávání s povídkou Poea, proto tak nízké hodnocení. Knižní podoba Jámy a kyvadla má s tímhle společného pramálo. Minutový záběr na kyvadlo ve mně ani za nic nevyvolal takové pocity, jako když jsem se zatajeným dechem a mrazem v zádech louskala Poeovo veledílo. Snad kdybych nečetla dříve knižní předlohu, šla bych s hodnocením o trochu výš, ale i přesto, že jsem se na to snažila dívat jako na samostatný film, bohužel jsem v tom neviděla nic mistrovského. Snad jen herecký výkon Vincenta.

• 27.8.2013  10:47
    Podfukáři (2013)

''Desire for knowledge is greater than the desire to let the fool.''

• 21.8.2013  22:16

Až je z toho člověku ouzko.

• 21.8.2013  22:11
    Man (2012)

První vteřiny jsem se smála.. Zašlápnutí broučka a škodolibá radost? Asi nějaký výrostek.. Z živých hadů botičky? Zábavné.. Napustit si kuřátko a udělat si z ní baskeťák? Co je to za vtip? Až se slavným "KáEfCéčcem" mi došlo, o čem tenhle kraťas bude. Smích přešel. Jen tak dál, Maníci..

• 17.7.2013  12:26
    Neviditelný Kapr (amatérský film) (2011)

Co takhle to příště natočit naopak? Určitě by to bylo mnohem zábavnější, kdyby kapr zabíjel fénem člověka!

• 17.7.2013  12:08
    S jistou pravidelností (amatérský film) (2012)

Tady ho má někdo asi tak malýho, že se mu vysměje každá.. Vsadím se, že všechny byly blond!

• 2.7.2013  12:11

Člověk by si při nástupu do Call centra myslel, že se při zvedání telephounu unudí k smrti. "Dobrý den, pokud máte potíže s netopýry, ihned vás přepojím na Stanici mladých přírodovědců... Klátí vás manžel tak často, že mu nestačíte? Zvykněte si! Nevíte kde je nejbližší Starbucks? Navedeme vás!" Ale opak je pravdou.. Dobrá operátorka i pro oběť vraha skočí. Nejdřív vás chytře vystopuje, dá si pár neplacených přesčasů, popřehrává si telefonní hovory. Pak nelení, zvedne svůj zadek a běží vám na pomoc s hlavou od figuríny, místo toho, aby si vzala manželovu bouchačku a okamžitě toho fetišistického psychouše odkráglovala. Prostě Jordanina rutina. A pamatujte si! Nenechte se nikdy citově připoutat k oběti!!

• 22.6.2013  13:18

Stačila půl hodina a já jsem tak vyčerpaná, vyždímaná, šokovaná, jako z málokterého snímku. Hlavou se mi honí tolik myšlenek, až nevím, co psát. Máte problémy se svým životem? Tak se vzchopte a něco s ním udělejte. Tyhle děti už takovou šanci mít nebudou.. Nejsou to špatní lidé. Cigarety, alkohol, lepidlo... To vše je jen únik z každodenní noční můry, ze které se neprobudí. Jediné východisko je smrt. Ani si neuvědomují, že dopadnou stejně jako ti "bezďáci", do nichž se tak s radostí naváží. Pokud se tedy dožijí.. Je až neuvěřitelný paradox, jak si žijí ti nejvyšší a nejbohatší lidé s naprostou lhostejností v bezprostřední blízkosti těchto ubohých ztracených duší, které touží jen po jednom. Mít rodinu. Daly by cokoliv za pohlazení mámy a pochvalu táty.

• 26.4.2013  21:32
    Mama (2013)

Zklamání, nesmysl, bez dějové linky, předigitalizované, vykrádačka... Mám pokračovat? Zkusí někdo natočit Dobrého Tátu, tak se naseru a půjdu zahnat do lesa své dva syny a naučit je Mauglího způsobům, tudíž luxovat, vymetat skříně, vylézat ze stěn a podlah, skákat ze skály a hrát hru, kdo dřív dopadne na větev. Ostatně jako každá správná matka, která nemá na výdobytky moderní doby, tudíž kadeřnici, kapku mejkapu a manikúrní nůžtičky.

• 24.3.2013  11:21

Film jako dělaný pro mě! Příjemné herecké obsazení (v čele s okouzlující Emmou Stone, oscarovou Octavií Spencer).. Takhle bych mohla pokračovat. Neskutečně emotivní.. Pozitivní a dojemné zároveň. Potěšilo mě, že to nepůsobilo násilně, jako kdejaký dnešní slzolam. Natvrdo se zde odráží realita. Je to výpověď o neskutečně silných černých ženách v otroctví bílých paniček popíjejících Coca-Colum, pečících moučníky a hrajících bridž. Smetánka nemá pomalu žádné starosti. Služka se postará o děti, navaří, uspořádá dýchánek, pouklízí, vyslechnou si pár peprných narážek na svou barvu pleti. Až je vám těch ubohých žen s tak pochmurných osudem líto. Ony je totiž slyší. Paničkám je to vitacit. Barevné to musí snášet, jinak by následoval vyhazov, který si nemohou dovolit, jelikož mají vlastní rodiny a peněz není nazbyt. Po tomhle všem vstanou s úsměvem, vyperou vám vaše spoďáry. Najde se ovšem světlá výjimka. Žena, která nejde s davem, je citlivá, nedělá rozdíly v barvě pleti. Hledá krásu v srdci. Rozhodne se pomoct služkám, vyslechnout je a poukázat jejich osudy, o kterých paničky nemají ani potuchy, vykřičet do světa, že jsou to také jen ženy, které nemají život jednoduchý. Je, i jejich matky, babičky, provázela stejná nespravedlnost, křivda, předsudky.. Doufají, že to jednoho dne skončí.... Brilantní film na zamyšlení.

• 24.3.2013  11:04

Nikdy jsem tak moc nelitovala návštěvy kina jako právě u téhle pitominy! To už by byla větší zábava nechat se natahovat na skřipec.. Mělo by to možná i světlou stránku, vytáhla bych se o pár centimetrů. Zato po tomhle "blafu", který mi naservírovali jsem se akorát tak mohla jít pos... provětrat. Co jsem komu udělala?!

• 18.3.2013  11:52

Jsem nasraná!!!

• 13.3.2013  20:55
    Crazy (studentský film) (2009)

• 9.3.2013  10:54
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Komu se ten seriál líbí, ať to nečte... Ale: Stupidní, trapné, PODprůměrné, ani trochu vtipné, nic neříkající, hloupé!... "Herci" pravděpodobně posbíráni z ústavu pro choromyslné.

• 4.3.2013  18:46
    Cedulky (2008)

Ach, ta láska... :)

• 3.3.2013  13:03
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

Vskutku královská podívaná.. a to doslova. Kam se hrabe náš Autosalon.. Neuvěřitelní týpci provádějí s auty takové psí kusy, že se nejde odtrhnout. Jen tak dál!

• 2.3.2013  19:55
    Ormie (2010)

Co člověk.. pardon, prase neudělá pro pár sušenek.. :)

• 27.2.2013  20:37
    Na západní frontě klid (TV film) (1979)

"Tu jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný, protože jsem u něj. Je to něco, pro co lze žít. "

• 27.2.2013  20:32
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

‎"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be.."

• 26.2.2013  14:33
    Harry Potter a jeho 50 nej (TV film) (2011)

Tohle je mé dětství. S Harrym a jeho přáteli jsem vyrůstala, netrpělivě očekávala narozeniny, kdy jsem od dědy (budu na Tebe vzpomínat jen v dobrém, děkuji za všechno) dostala nově vyšlou knihu. Když jsem dokolečka nečetla již vlastněné díly, pouštěla jsem si stále dokola filmy, které mě ani dodnes neomrzely. Nemohu říct, který díl, nebo která scéna se mi líbila nejvíc, a proto "Harryho 50 nej" padá. Byla jsem v sedmém nebi po každém návratu do onoho světa, kam jsem ráda utíkala před realitou. Ale zavzpomínala jsem si na tu dobu s nostalgickým úsměvem na tváří a kapkou lítosti, že už asi další knihu HP k narozeninám nedostanu.

• 7.2.2013  09:11

Když váš přítel hodí po hlavním záporákovi v průběhu filmu svou nedojedenou housku, věřte, že vás to přinejmenším zaskočí. Hlavně po tom, co jste sami hledali jakýsi předmět, kterým byste hodili a neublížili přitom své obrazovce. Říkáte si, "Je to špatně!?".. Naopak! Vyvolat takové emoce nedokáže každý film. Obzvlášť když v první půlce filmu začnete tušit, jak to přibližně dopadne, netrpělivě si okusujete nehty, kdy už to konečně přijde a jestli jste měli pravdu. Pak to přijde... Zběsile fandíte těm postavám, do kterých jste se snažili v průběhu vžít. Tento příběh ve vás zanechá určitou stopu. Během něj si kladete otázky, hledáte všemožná řešení, jak byste se bránili vy. Asi se sami se sebou neshodnete. Při každém rozhodnutí dojdete domů s modřinami a pocitem ponížení. Nebo snad ne..?

• 30.12.2012  12:48
    Mimina (2010)

Je to něco opravdu okouzlujícího, vidět, jaké zvyky, způsoby výchovy, a vůbec životní styl miminek ve čtyřech naprosto odlišných světech, přitom v lecčem je to úplně to samé, ať už je to Afrika, nebo Asie. Jakmile jsem se začala dívat, vtáhlo mě to do děje tak, že už nepustilo. Chtěla jsem vidět víc a víc, zaujatě jsem sledovala některé až nepochopitelné zvyky, které mají v některých zemích. Rozkošná stvořeníčka, ale kdoví, co z nich jednou vyroste..

• 15.9.2012  10:19
    Uvnitř (2007)

Tak na tento filmový zážitek v životě nezapomenu......

1 2 následující >>