Láska na druhý pohled (2019)

Prečo to tak hlúpo skončilo? Keby sa ten čas vrátil, tak by to malo oveľa lepší koniec. Ja viem, že autor nechcel sfilmovať klišé , mno niekedy je lepšie sa naň obrátiť. Viedlo by to isto k lepšiemu výsledku. Škoda.

Neviditelný (2020)

film ma bavil, napätie sa dalo krájať, ale herecký výkon Elisabeth Moss sa moc nelíšil od Služobnice. Proste zahrala starú známu bojovníčku June, len vo filme. Napriek tomu film odporúčam a hodnotím veľmi pozitívne.

Díra (2019)

Vskutku pekná podívaná. Dobrý nápad, ktorý sa dostal aj do filmovej verzie sa len tak často nevidí. Pekne spracované. Núti ťa rozmýšľať nad tím aký sú ľudia v dnešnom svete nenažratý a stále nemajú toho dosť. Jediné čo mi tam chýba je záver... Čo nasleduje po tom poslednom poschodí??? Uvidí ešte svetlo na Zemi???

Srážka s láskou (2019)

Celkom podarená komédia. Samozrejme, že je to trochu pritiahnuté za vlasy, ale o to v komédii nejde. Ide hlavne o to, aby tento druh filmu dokázal pobaviť. Čo sa mu koniec koncov aj podarilo.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

Perfektný seriál. Takýto môžem. To prostredie a dobové scény, kostýmy. Všetko som zožral aj s navijákom. Herecké výkony Holdena a Billa na jednotku. Odporúčam pozerať seriál v angličtine a nie v češtine. Neviem ako by som to napísal, ale v angličtine je Holden úplne iná postava, ako s českým dabingom.

Parazit (2019)

Film ma bavil. To prostredie a ten nápad. Tie kontrasty medzi bohatými a chudobnými. Jediné čo ma sklamalo je ten záver... Keby ten jeho syn aspoň študoval na nejakej vysokej škole, že to tak mohlo skončiť- kúpou domu, ale tento záver sa mi zdá neuskutočniteľný a nepravdepodobný. Preto dávam 4 hviezdy.

Proč? 13x proto - Série 3 (2019) (série)

Oproti prvým dvom sériám o dosť slabé, ale stále ma to akosi baví. To prostredie a tí herci mi proste sedia a tieto témy budú stále aktuálne. Som zvedavý či tvorcovia dokážu vymyslieť niečo nové a lepšie v ďalšej sérii.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

dlho ma takto nebavil film. Perfektne natočené a zahrané. Napätie sa dalo krájať. Myslel som si, ale že to Dan na koniec nejak prežije a mohol by zahrať aj v nejakom pokračovaní. Žiaľ už asi iba ako duch.

Zaklínač (2019) (seriál)

Zo začiatku zmätok, ale hovorím si to bude asi tím, že som nevidel ani knihu a nehral ani hru. V druhej časti taktiež zmätok, mno od trojky dôjde k tomu, že sa začínam dostávať do deja. Jednotlivé linky sa spájajú a začínajú dávať zmysel. Potom ma konečne začne tento seriál baviť a v podstate sa teším aj na druhú sériu. Keby si tvorcovia odpustili ten CHAOS tak v podtstate dobrý seriál.

Město podivínů (2018)

Chvála Bohu, že som si na začiatku neprečítal nič o tomto filme. Preto vám radím nečítajte si o tomto filme radšej nič a spoľahnite sa na hviezdičky a overených užívateľov, ktorí to radia v každom komentári.