Ztracena v pustině (2010)

Nudná blbost, ve které se začne něco dít zhruba až v půlce a každá postava je naprosto předvídatelná už od první scény. A o ději platí to samé. Takže existuje nějaký důvod proč dobrovolně mrhat 90 minutami svého drahocenného času? Upřímně řečeno ano! A jsou celkem dva. Amber Heard a Odette Annabel. To je totiž to jediný, co si z toho dodnes pamatuji. Jo a ještě scény jak Odette tancuje v baru a chytání bronzu u řeky. Takže na hlavní představitelky se sice pěkně kouká, ale jinak je to děs a bída. 45%

Gravitace (2013)

Strhující, velkolepý, úžasný a..... A to je asi tak všechno. Je pravda že film uchvátí a je opravdu originální, ale nic víc. Bez příběhu. To by ani tak nevadilo, spíš bych řekl že tvůrci s příběhem ani nepočítali, a dali tam něco jako příběh, aby ty vesmírné záběry držely pohromadě. Film u mě dojel na stejnou věc jako Avatar, a to na přehnaně nafouklou mediální propagaci, kdy vám 2 měsíce před premiérou tvrdili že půjde o nejlepší film všech dob. Což ani jeden nebyl. 80%

Rivalové (2013)

Pro mě absolutně nejlepší film minulého roku. A co na tom že mě F1 zrovna dvakrát nebere a filmaři si tehdejší události "trochu" upravili k obrazu svému. Vždyť ten film má všechno: perfektní režii, herecké výkony, vynikající hudbu (Hans Zimmer - jak jinak), adrenalin, Olivii Wilde,.... prostě všechno perfektní. I když filmu by prospělo pár minut navíc (hlavně v závodech) a v některých scénách na začátku malinko ztrácí na tempu. No prostě 90%.

Akcelerace smrti (2007) (TV film)

Je možné zparodovat parodii? Dlouho jsem nevěděl jestli je to možné ale tehle film mi dal jasnou odpověď. Ano! Všechno jde když se chce. A todle je důkaz že lze parodovat už tak dost podprůměrný film jako 60 sekund. Jednu hvězdu dávám za zběsilý tanec Michaela Madsena mezi kulkamam (nebo co to tam vlastně na konci předváděl).

Iron Man (2008)

Tehle film mě vážně překvapil. Podle traileru sem soudil že to bude nějaká kravina ve stylu G.I. Joe, ale nakonec to dopadlo dobře. Víc než dobře. Přímo skvěle. Herci byli dobří, hlavně Downey, kterém teď asi nikdo jen tak arogantního miliardáře neodpáře.Efekty společně s celkem podařeným scénářem byli také skvělý. Ale co bylo ze všeho nejlepší byla hudba, která by si zasloužila vlastní kapitolu. Djawadi odvedl dobrou práci a soundtrack kde jsou AC/DC nebo Black Sabatth prostě nemůže znít špatně. Filmů jako je tehle jen prospívá a není vůbec na škodu.

Sucker Punch (2011)

Potom co sem prvně uviděl trailer sem se na film vážně těšil. Banda skoro oblečených holek se zbraně kosí roboty, skřety a němce. Sakra, kdo by se netěšil ! Ale pak to bylo docela zklamání. Hodně velké. Možná kdyby to bylo jen z jedné reality možná bych dal nejhůř 3 hvězdičky, ale takhle ne. Ale trailer byl boží, na holky se koukalo dobře a těšil sem se a na to jak na druhý vánoce tak si nakonec ty 2 hvězdičky vybojoval.

Informátoři (2008) odpad!

Ne. Ten film před odpadem nezachránila ani Amber Heard. Nelogické, chaotické, stupidní. Pár rádoby propojených příběhů které nemají s dějem nic společného. Vlastně počkat ! Ono to totiž děj nemá ! Nebo sem si ho nevšiml. Člověk by podle názvu čekal něco o policejních informátorech, ale ne. Tehle pokus o Pulp Fiction prostě nevyšel. Amber Heard měla pravdu že jediný důvod proč se na to lidi dobrovolně dívali byl to, že byla ve většině záběrů nahá.

Paranormal Activity (2007) odpad!

Tohle že měl být ten nejstrašidelnější film všech dob? Opravdu? No, pro nějakou labilní puberťačku, která potom co si film stáhla, shlédla, 8 hodin byla zavřená v pokoji a z těch 8 hodin byla 4 hodiny vyděšená a zbylé 4 psala obsáhlý status na FB jak strašně moc byla vyděšená, možná. Je to stejná nudná břečka jako 3:15 Zemřeš. Obojí si hraje na strašně nervy drásající podívanou, navíc natočenou dle skutečnosti. A obojí nemá, co se atmosféry a napětí týče, na Vetřelce. Tohle vypovídá o debilitě Americké kultury. Stačí natočit film s +- 5 herci, říct že je to o duchovy a jako bonus že film složen z autentických záběrů a rázem máte ze 15.000 dolarů máte rázem 200.000.000. Klidně to mohl být dokument a jmenovat se mohl třeba Jak vyjebat s Amerikou aneb návod jak z 15.000 udělat 200.000.000 P.S.: 3:15 mělo jednu výhodu - hezčí hlavní hrdinka.

Pařba v Bangkoku (2011)

Tohle je jen a jen kopie mnohem zdařilejšího prvního dílu. Spíš než pokračování to vypadá jako by tvůrci vzali scénář prvního dílu a Las Vegas prohodili za Bangkok, tygra za kouřící opici, Alan všechny nezdrogoval tabletami v alkoholu, ale ve bonbonech a sexy striptérku prohodili za transsexuála. Ale ne že by celý film stál za nic, některé hlášky jsou opravdu vtipné (třeba ,,Můj děda viděl albínského ledního medvěda." mě nejvíce pobavila) ,ale to jen opravdu některé a ty jsou k tomu ještě stejně vzácné jako albínský lední medvěd.

Šestý smysl (1999)

Těch hvězdiček bych dal 5 ,ale už jsem věděl jak to skončí.