Ve stínu (2012)

Až na ty role, kdy např. prodavačku květin hraje žena režiséra, což je úplně na hovno a člověk se místo na děj upoutá na obsazení, tak film super. Bohužel těchto chyb v obsazení je tam více, to mě na tom filmu strašně sralo. Dávám 90%.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Přesně tak, taky jsem se toho bál, ale píčovina to není, dávám 50 %. Koukám, že bude dvojka, tak se bojím, aby z toho nebyl průser jako dvojka Percyho Jacksona.

Počátek (2010)

Poprvé, kdy jsem ten film viděl, jsem nadával, co je to za blbost "ve snu sen a pak zase další sen", ale teď, když jsem to viděl podruhé, tak musím říct, že to zase taková blbost není, vidím precizní práci reřiséra, vidím dobrý herecký výkony, slyším dobrou hudbu. Vitalogy od Pearl Jam jsem ocenil také až když jsem to slyšel podesátý a je to od nich moje nejoblíbenější album. Takže film solidní, ale na Batmany to nemá, ty jsou ještě více syrovější, tady u Počátku musí vše jen tak tak klapnout, jinak by bylo vše v prdeli. Takže dávám 60%.a omlouvám za ten první odpad.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Po dlouhé době jsem si to doma pustil znova a byl jsem unešen, skvělý herci, super dialogy, oproti jiným gangsterkám z Ameriky diametrální rozdíl. Dávám 100%.

Elysium (2013)

Ze tří posledních sci-fi (Nevědomí, Po zániku země a Elysium) je tento film asi nejlepší, ale bomba to bohužel není ani jeden z nich. Udělat dobrý sci-fi je holt kumšt :-) dávám 50%

xXx (2002)

Vynikající scéna, jak Vin vyběhne z Obecního domu, naskočí na stříbrný tác a jede dolů po starých zámeckých schodech..... A také za Pražským hradem v pozadí Alpy........ Holt Amerika skousne vše........ 40%

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

přesně tak, jediný co se mi na tom filmu líbilo je hudba, Trent Reznor je borec (ne bourec :-) ) Jinak tahle americká verze je taková hned jasná, Craig hned všechno ví, prostě švédská verze je taková více propracovaná na detailu, je to víc krimi než americká, Jsem zvědavý, jak budou vypadat dva zbylé díly od Američanů, co se mají začít točit, aby to nebyl průser.... Prostě opakovaný vtip není vtipem. Ale marketing umějí Amíci lépe. 60%

A-Team: Poslední mise (2010)

Nemám moc rád akční filmy, ale tohle je nejlepší akční film, co jsem kdy viděl, a co se týče akce i dialogů, naprostá bomba, člověk, který potřebuje vypnout, to je přesně pro něj....100%