Sedm (1995)

Naprosto dokonalý thriller!!! U kterého jste napnutý od začátku až do konce, herecké výkony strhující a to jakým způsobem je film natočen je naprosto úchvatný.

Marley a já (2008)

Je to krásné zachycení citového pouta mezi člověkem a psem, i když je to takový nezbeda.:-) Krásná poklidná rodinná komedie. Mě se to líbilo a ti co mají psa chápou:-) 4 hvězdičky

Můj auťák Brouk (2005) odpad!

"Nevím co tím básník chtěl říct". Obralo mě to o hodinu mého života. Odpad!!

Pošli to dál (2000)

Po shlédnutí tohoto filmu jsem si řekl páni.... herecký výkon tak mladého herce Haley Joel Osmenta byl naprosto strhující. V tak útlém věku a takový herecký talent je úžasný a to nesmíme zapomenout na šestý smysl, kde hrál naprosto fenomenálně. Je to strhující příběh o mladém klukovi, který se snaží změnit svět svým vlastním způsobem. Tento film po shlédnutí nenechá nikoho chladným:-)

Vymítač ďábla (1973)

Nejlepší horor co jsem kdy viděl. Když se člověk dozví co se vše stalo během i po natáčení běhá Vám mráz po zádech. Je to neskutečné. Pro mě to bude nejlepší horor. Tento horor vybočuje od všech ostatních. Od té doby co se natočil uplynulo spoustu let a zatim se mu nic nevyrovnalo a podle mě ani nevyrovná. Tento horor má vše co správný horor potřebuje. Dokonalý.

Útěk do divočiny (2007)

Filmy natočené podle skutečných událostí. Z toho mám vždy obavy, aby to naplnilo mé očekávání. Ale tohle je to strhující příběh byl jsem naprosto unešen. Po shlédnutí tohoto filmu Vás napadají otázky proč žít tak materialistický život. Takhle na mě působil tento film po shlédnutí. 5 hvězdiček.

Sherlock Holmes (2009)

Skvělé, jak krásně Guy ztvárnil nadčasově tuto postavu. Doprovázenou jeho věrným pobočkníkem Watsonem. Nedávno jsem byl i v kině na pokračování a je to naprosto dokonalé byl jsem uchvácen z obou dílů. Hudba byla zaručena už jménem Hans zimmer. Co víc dodat. 5 hvězdiček

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Toto pokračování předčilo mé očekávání. Herecké výkony v podání hlavních hrdinů byly skvělé . Scény byly skvělé. Hudba byla skvělá jak už to tak bývá u Hanse Zimmra. Já jsem odcházel z kina naprosto spokojený. Tudíž 5 hvězdiček.