Gravitace (2013)

Souhlasím s názorem,že tento film je nutné vidět na velikém plátně a 3D.Scenérie je opravdu úžasná a vůbec v průběhu sledování nepostrádám širší či náročnější děj.Zatajený dech nám při scénách "doráží" precizně vypracované detaily ve 3D technologii.Pro mne zcela nenáročný,odpočinkový krásný film.

Argo (2012)

Zajímavý příběh(život je nejlepší scénárista) ukazující letitý problém Ameriky.Neschopnost řízení,egištičtí pohlaváři a složitý system komunikace.B.Affleck pro mne v netypické roli,ale skvěle zahrané.Z filmu mám celkem chmurné pocity,ale asi je to dáno tím,jak moc se téma odráží i v dnešní době.Rozhodně nelituji času věnovanému shlédnutí tohoto díla.

Lesní duch (2013)

Množství krve a bizardních nechutností jen podporuje nulový příběh bez nápadu a zajímavosti.Obávám se,že tento snímek mohou požít k "pobavení a víkendovému odpočinku" pouze devianti či jedinci psychicky narušení...Pro mne,velice kontroverzní zážitek,s "dlouhým dojezdem",bohužel v negativním slova smyslu.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Jsem trochu otrávený.Klasika "tých" dílů....Děj celkem nijaký,směšně přehnaný.Vyváženo je to super efekty a perfektní muzikou...Film který mě pobavil,ale podruhé bych ho vidět nemusel.....