Olafsson

okres Praha

4 body

• 4.11.2018  16:27
    District 9 (2009)

Stokrát lepší než většina součaných sci-fi sraček. Uže jsem viděl nekolikrát a neomrzelo se.

• 4.11.2018  13:51

No, a třetí počin to neni špatný, ale na víc než průměr tohle nedosáhne, několik scén mě opravdu od srdce rozesmálo, ale měl jsem pocit že to prostě je už přeci jen několikrát nastavovaná kaše. Moje oblíbená O. Kurylenko potěšila.

• 2.11.2018  22:54
    Equalizer 2 (2018)

Druhej nálev z toho samýho čaje. Streja Superman opět všechny vyřídí a vše dobře dopadne, jen ten příběh, postavy a akce už nejsou zdaleka tak dobrý jako v jedničce...

• 27.10.2018  09:28
    Halloween (2007)

Obsazení Tylera Mane do role MM byl rozhodně geniální tah. Ten chlap je monstrózní a jde z něj strach.

• 24.10.2018  23:07
    Halloween (2018)

Nudná sračka u který jsem usínal a v duchu si blahopřál, že jsem měl lístek grátis. Jestli jsem nazval Zombieho verze kusem hovna ve srovnání s původním Halloweenem tak tady se jedná tuplovaný hovno a Zombieho 2007 verze u mě povyšuje na kvalitní dílo. Stupidní scénář, hloupý postavy, navíc extrémně nesympatický - u všech jsem si přál jejich brzkou krutou smrt - nemastnej neslanej zabiják MM (kurňa kde je to dvoumetrový ramenatý vlasatý hovado ze Zombieho verze ze kterýho šel skutečnej strach?) kterej vypadá jak zbloudilej instalatér, nuda, nuda, nuda. Jamie se snaží hrát ale působí směšně, zbytek ansámblu jsou buď hysterická hovádka nebo dementi jednající nejspíš pod vlivem sedativ. Chybí nahota, vraždy jsou unylý. Na konci jsem byl rád že to skončilo a nasranej šel domů. Jo a ještě k příšernýmu castingu postav: Koho napadlo obsadit do role psychiatra chlápka s vzezřením, jménem a přízvukem ilegálního imigranta z Blízkýho východu? To že jsem v metru nastoupil špatnym směrem a jel na Háje místo na Kačák přičítám taky tomuhle veledílu, který si tim definitivně podepsalo ortel "odpad".

• 20.10.2018  22:01
    Sestra (2018)

Hloupouckej dej, hloupoucky plochy postavy, nelogicnost deje a konani a chovani postav na me rve temer neustale. Presto co se tyce atmosfery strachu a napeti, a to takovy ze me pul filmu z toho mrazilo v zadech, je to bomba. Proto.tak vysoky hodnoceni. Katolicky snuff porno pro labuzniky. Hlavni hrdinka je ultra sladka. Konec odkazujici na predchozi dily francizy potesil.

• 18.10.2018  19:37

Dokonalé...

• 18.10.2018  19:24
    Venom (2018)

Tupoučkej děj, scénář má děr jak bezdomovcův plášť, postavy nemaj žádnej charakter, pozadí či hloubku, celý je to slátaný do jednoduchý posloupnosti, a já se půlku filmu řehtal na celý kolo! Tom Hardy je skvělej, role mu sedla, hlásí se tu ostošest a nechybí ani situační humor, triky parádní, akční scény taky. Skvěle jsem se bavil a určitě si tenhle filmovej zákusek někdy zopáknu, abych si zas procvičil bránici.

• 7.10.2018  16:03

Neuvěřitelně napínavý od začátku až do konce.. Jedna hvězda dolů za zápletku s početím a porodem dítěte (totální demence) a taky za to že tam těžce chybí alespoň krátkej flashback do minulosti kterej by osvětlil "kdo, co, proč, kdy, odkud", takhle je divák od začátku do konce ztracenej a neví širší rámec, neví co se vlastně stalo. A to je škoda..

• 29.9.2018  20:56
    To (2017)

Povinně pro kohokoli s fobií z klaunů.. Zbytek když to neuvidí nic se neděje.. Banda fakanů kteří jsou hlavními hrdiny je krajně nesympatická a celou dobu jsem si přál ať už konečně zhebnou... Obzvlášť ten buřt byl odpornej. Je to nuda sem tam proložená kvalitníma lekačkama, pěkný triky, na víc než tři hvězdy to u mě nedosáhne.

• 14.9.2018  09:02

Ultra macho drsňáckej nelítostnej nářež. Nic pro slečinky ani kavárenský intelektuály. Perfektní BdT a JB, přesvědčivá IM. Jasných 5 hvězd.

• 13.9.2018  10:42
    Deadpool 2 (2018)

Neskutečná sračka, neni to vtipný ani napínavý. MIx nejhorších rádoby cool and funny hollywoodskejch splašků. Předstírá že si ze sebe dělá sranda ale přitom do diváků hustí pod i nadprahově typickou multikulti SJW propagandu. Jedinej drsnej Josh Brolin je opravdu dobrej, ostatně jako vždycky, ale stejně jsem na něj nasranej že hraje v takový sračce. Ta jedna hvězda je za něj. Dobrej komentář - Zeck.

• 19.8.2018  08:46

Céčková sračka s idiotským dějem, idiotskými herci, nezáživnými "akčními" scénami a nudnou výpravou.

• 16.7.2018  18:02

Neskutečná sračka, kterou nezachrání ani Ultimátní Alfa samec Randy Couture, ani šťavnatá polocikánská kundička v hlavní ženské roli.... Příšerný efekty na úrovni začátku 90. let (T2 z roku 1991 měl lepší triky!)... Děj hovno, herci hovna, celý nuda, trapárna... Ani jsem to nedokoukal... V hlavní roli metrosexuální poloteplej ladyboy... Už se mi ani nechce psát dál... Jedna hvězda za RC kterej tady vypadal fakt vostře...

• 28.6.2018  23:32

Ta židácká propaganda skrz naskrz prostupující filmem z něj udělala žumpu...

• 15.6.2018  17:07

Pěkný triky, Cumberbatch má nepopíratelný charisma, MM tam byl, ale tak ňák mě to nechytlo za koule. Průměr, na víc než tři hvězdy to u mě nedosáhne.

• 2.6.2018  17:27
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Jako kluk jsem to měl rád, u některých dílů jsem se dokonce bál (Bestie, Studna...). Nedávno jsem dostal takový nápad podívat se na všech třicet dílů dnešníma očima dopělého člověka s určitou vnitřní zralostí a stále se vyvíjejícím avšak poměrně konzistentním světonázorem. Mé hodnocení by se dalo rozdělit do několika šuplíků a z nich se pak dá udělat dejme tomu vážený průměr. Z hlediska bolševické propagandy je to jasný odpad, co se týče hereckých výkonů ne více než tři hvězdy (vadilo mi zejména neustálé přehrávání většiny herců), zápletka a scénář se kvalitou u různých dílů liší, některé mě v půlce uspaly a některé jsem hltal od začátku dokonce - tedy znovu na tři hvězdy. Soundtrack je myslím dost povedený, tam bych dal klidně čtyři hvězdy. No a srovnání se současnou českou seriálovou produkcí - zlatý major Zeman, ty splašky které se natáčí dnes to je prostě něco co nepochopím, takže z toho pohledu určitě alespoň tři hvězdy. Největší váhu dávám propagandě, následují herecké výkony, scénář, soundtrack a pak to srovnání. Konečný výsledek jsou tedy pro mě dvě hvězdy. PS: Je potřeba zmínit kult dílů Studna a Mimikry. Kdybych hodnotil jen tyhle dva počiny tak to jsou minimálně čtyři hvězdy a ani o sekyru nebo včeličku méně. :)

• 27.5.2018  16:48

Tak tohle filmovej zážitek par excellence. Afflecka obecně nemusim, ale tahle role mu sedla. Má to skvělou akci, dobrej scénář, pár překvapení a nějakej ten humor. K pěti hvězdám bych tam potřeboval nějakou tu nahotu a taky dramatičtější finále. I tak ale super film, čtyři a půl hvězdy.

• 27.5.2018  13:58

Trapárna, zcela zbytečnej film kterej nemá s atmosférou a stylem těch dobrejch TMMP filmů nic společnýho. MEGA SPOILER: Konečnou tragickou korunu to dostalo když jsem zjistil že Leatherface neni ten velkej dementní buřt co láme kosti a drtí hlavy holejma rukama ale ten trapnej dobroser chcípák s účesem ala kastrol... Bože můj... Trefné komenátře: Slasher, verbal

• 26.5.2018  12:59

Zasloužený čtyři hvězdy, taťkovi Willisovi to jde od ruky, film mě vtáhl do sebe, probudil ve mě emoce a já fandil.

• 25.5.2018  16:53

Nemůžu si pomoct ale všechny tyhle starý díly vč. jedničky (sic!) sou podle mě prostě nudný sračky... Mám mnohem radši ty nový počínající rokem 2003, ty jsou prostě o třídu jinde.

• 25.5.2018  14:55

Tohle neni ani sranda ani zabava ani horor. To je proste picovina u ktery se nudite...

• 25.5.2018  10:37

No, mě to z dnešní perspektivy přišlo spíš jako komedie. Nic strašidelného tam není, jen tam pořád nějaká hysterka kvičí jak na lesy.. Kdyby ty dvě fajnový kočičky aspoň ukázaly čim je příroda obdařila tak jsem měl motivaci to dokoukat bez toho aniž bych neustále odbíhal nebo u toho dělal něco jinýho.

• 25.5.2018  07:41
    Darc (2018)

Průměr. Na nářezy typu John Wick to ani náhodou nemá, nulovej příběh, hlavní hrdina je topornej a ničim mě nezaujal, zbytek postav taky průměr. Bojový scény poměrně dobrý až na to že střih občas znemožňuje pořádně sledovat co se vlastně děje. Nevim co je to dnes za zvyk střihat bojovky tak, že půlka záběrů pohybů je utnutá dřív než se ten pohyb ukončí.

• 23.5.2018  16:10

Ale jo dalo se to. Prumer, chybi kunda typu Jess Biel ae zas gore je tady o stupen lepsi nez v predchozim dilu. Za zmínku stojí opět skvělej Lee Ermey, takový role mu fakt šly.

• 23.5.2018  02:09

No co si budem povídat, já to dokoukal jen kvůli sexy tvarům Jessicy Biel. Zbytku tý otravný grupy jsem přál rychlou smrt, jak mi lezli na nervy. Slabej průměr.

• 17.5.2018  18:19

Tohle je jako komedie velmi slabé, ale nádherná a sladká Ornella to prostě vytáhla o hvězdičku naho(r)u už jen tím že v tom filmu byla.

• 8.5.2018  13:31
    Nicota (2016)

Je to takovej osmdesátkovej horor s dobrejma praktickejma efektama a dějem kterej jsem vůbec nepochopil. Já prostě nevim o co tam šlo, co je co a kdo je kdo a jaká byla vlastně pointa, pokud vůbec nějaká byla. Je pto prostě splácanina všeho možnýho, i tak to ale koukatelný je.

• 6.5.2018  21:57

Vynikající výkon Olszanske v hlavní roli by si sám o sobě zasloužil pět hvězd, je to ale pár významných bodů, které mi vadily. Za prvé Michalina je nesporně krásná dívka, Hepnarová byla poměrně pohledná dívka také, takže to sedí, co mi však vadilo je to že Olszanska tady působí dojmem patnáctileté dívenky, její útlá stavba a polodětský obličej prostě tak nějak nesedí na ženu vě věku 22 - 24 let. Za druhé, první hodina filmu je v podstatě soft porno točící se kolem sexuality Olgy, opravdu bych více ocenil hlubší sondu do okolností případu, větší rozpracování jejího vnitřního světa a taky postupné vystupňování k finále, které přišlo tak nějak najednou, bez varování, po 80minutách si to prostě Olinka najednou po střhu drandí po chodníku a válcuje lidi... Tohle se nepovedlo... Za třetí, ačkoli mi minimalistické pojetí filmu velmi vyhovovalo a ještě podtrhovalo tísnivé a depresivní stavy hlavní hrdinky a rovněž nechalo vyniknout Michalinino herectví/neherectví které skvěle aplikovala na postavu zádumčivé asociální Olgy, rád bych jako divák viděl a slyšel víc, víc dialogů, obzvlášť v jej blízké rodině, ta tady působí spíš jako takový neživý komparz nebo rovnou kulisy. Tak jako tak, i přes shora zmíněné nedostatky, díky výkony herečky v hlavní roli můžu film divákovi a fandovi kriminalistické historie rozhodně doporučit.

• 6.5.2018  17:14
    Kytice (2000)

I po těch letech od doby kdy jsem Kytici viděl krátce po prvním uvedení do kin mě u dnešního sledování chvílemi mrazilo a to je dobré znamení.