Blbec k večeři (2010) odpad!

Strašná hovadina, tento "humor" je tak ubohý až je to k pláči. Což je u komedie tristní.

Ohnivé vozy (1981)

Za tohle Oskara? Celkem nudná záležitost, tuctový film bez nápadu, jakých jsou desítky.

Umělec (2011)

Hezký, dojemný, úžasně natočený film. Nikdy bych neřekl, že mě uchvátí němý film :-). Zejména bych vyzdvihnul oba herce v hlavních rolích, bezvadnou kameru a hudbu.

Apokalypsa (1979)

Hrozná kravina, navíc velmi rozvlekle natočená. Nudil jsem se celý film. Tohle fakt ne.

Šedá zóna (2001)

Byl jsem dost zklamán. Závažné téma, dobří herci, ale nemohu si pomoci, mizerná režie. Ačkoliv se film odehrává v Osvětimi, atmosféra filmu mi nijak hrůzná nepřišla, režisérovi se to prostě nepodařilo. A většina vězňů vpadala nějak moc dobře živená, takhle si vězně vyhlazovacího tábora nepředstavuji. Bída...

Řidič slečny Daisy (1989)

Dokonale průměrný film, který bych ohodnotil tak 50%. Určitě nejslabší z těch, co dostaly Oskara za nejlepší film, nespatřuji v něm vůbec nic zvláštního, ani co se týče tématu, ani co se týče režie či hereckých výkonů. Koukat se na to dá, ale to je tak všechno...

Mafiáni (1990)

Scorseseho moc nemusím, ale tohle je asi jeho nejlepší film a líbil se mi.

Lost Highway (1997) odpad!

Sorry jako, ale hrozná hovadina. Film jsem samozřejmě nepochopil, ale myslím, že na něm ani není co chápat. Prostě je to celé o ničem.

Zelig (1983)

Velmi vtipná mystifikace, jeden z nejlepších filmů Woodyho Allena.