Somm (2012)

taka nejaka reality show mozno. Clovek sa rozhodne nedozvie nic o vine a poriadne ani o skuske ktoru skladaju

Marco Polo (2014) (seriál)

za mna super oddychovka s decentne zjednodusenym pohladom na historiu :) skvele akcne sceny aj celkova atmosfera. v druhej serii ma teda mierne zacali otravovat intriky tak snad bude pokracovanie rozumnejsie.

3% (2016) (seriál)

podareny lowcost serial

Stranger Things (2016) (seriál)

Moc tomu hodnoteniu tu nerozumiem. Nebolo to vylozene zle ale... Mozno som len prilis citlivy na to ked sa vsetci chovaju hystericky. Vratane malych deti. Druha seria sa vyhla prevaznej casti hysterickych vystupov a tak lepsim hodnotenie :)

Algorithm (2014)

tak zas nic rozumne z IT :( ani autenticke ani zabavne. 2 hviezdy za tu snahu :)

Pátá vlna (2016)

To bola ale volovina! :) Ja vlastne neviem, čo si o "Others" mám myslieť. Buď sú strašne blbí, alebo majú veľmi zvrátený zmysel pre humor.

Hodiny (2002)

Ďalšia rating pasca.... Asi som nebol v správnom rozpoložení na sledovanie tohto filmu. Čo som videl ja, bolo nekonečné, rozťahané a nudné piplanie sa v hlave duševne chorých ľudí. Do mixu bolo prihodených pár gayov a lezbičiek a voila! Máme film s hromadou nominácií a ocenení a 82% na ČSFD... 2 hviezdy tomu nechávam za herecké výkony Na obhajobu filmu priznávam, že ma to v prvej polovici na chvíľu uspalo; Tak mi možno niečo uniklo :)

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Pekná no nezaujimavá splácanina vsetkého možného. Nerozumiem hodnoteniam