Klub sráčů (2000)

Neuvěřitelná kravina, která se za to ale vůbec nestydí, takže jen díky tomu a Paulovi Bulvovi dávám nakonec alespoň jednu hvězdičku.

Poslední obrněný vlak (2006)

Hodně slabě natočený válečný film, který by s o něco větší snahou mohl z daného námětu vytěžit mnohem víc. Na konec se tak těšíte čím dál víc, ale ne proto, abyste věděli, jak to dopadne, ale prostě ať už to hlavně skončí a máte to za sebou. Více jak dvouhodinová stopáž je u tak prázdného filmu opravdu hodně na škodu. Taky jsem nepochopil, proč museli Rusové ten stejný film natočit dvakrát v rozmezí tří let. Evidentně to moc nevylepšili.

Zvíře (1977)

Geniální parodie na Jeana Maraise v podání Belmonda je doslova nezapomenutelná.

Noc v muzeu (2006)

Myslíte, že v muzeích je po nocích klid a nuda? Pak byste se tam neměli nechat zaměstnat jako hlídači...

Stepfordské paničky (2004)

Film, který vás donutí přemýšlet nad jedním zajímavým dilematem - je tento uměle dokonalý svět plný naprosto poslušných a ke všemu ochotných manželek pro muže rájem nebo nudným a postupně ubíjejícím peklem? Nikdo ale není dokonalý a zde se budete moct ujistit, že je to vlastně dobře, protože některé představy o ideálu jsou natolik úděsné, že by se snad ani neměly nikdy splnit. Závěr pak odkrývá pravý důvod existence městečka, který sice může být překvapivým vyústěním, ne však nelogickým.

Constantine (2005)

Constantine je hodně rozpuruplný film. Na jedné straně ho vyzdvihují výjimečné scény a momenty, na druhé ho sráží jakýsi nepochopitelný až absurdně odcizený celkový námět jeho příběhu. To se ale ostatně stává skoro pokaždé, když se někdo pokouší převést komix na filmové plátno. Pro fanoušky asi hodně zdařilé dílko, ve mně to ale zanechává dojem ve stylu: "Co to jako mělo být?!" Hlavně po té mírně řečeno "úsměvné" finální scéně v pekle...

Duch (1990)

Velice chytlavý mystický krimi film, kde hlavní čtveřice (Patrick Swayze, Demi Moore, Tony Goldwyn, Whoopi Goldberg) exceluje a jejich role perfektně doplňují jedna druhou tak, že vás film nepustí až do konce.

Hon na myš (1997)

Až příliš ztřeštěná komedie se dvěma neschopnými bratry a jedním vychytralým myšákem.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Jako příběh samozřejmě naprostý nesmysl, jako připomínka legendární PC hry samozřejmě fantastické. Hodnocení je proto někde uprostřed.

Klip (2012)

Jedna vesnická pubertální blbka se bezhlavě zamiluje do místního primitiva a co dál? Dál už vlastně nic... Kromě explicitních sexuálních scén nemá Klip prakticky co nabídnout, všechno ostatní už tu bylo. Navíc jakýkoliv pokus o sociální rozměr zaniká v neustálém opakování skoro identických scén, které s pokračováním stopáže postupně nudí čím dál víc a od hlavních postav spíš odcizují, místo aby dovolily se s jejich osudy patřičně sžít. A když jsem navíc slyšel srbskou disko hudbu, tak už se ani nedivím, proč ve filmu všichni pořád jen fetují.